Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Handel w internecie
Autor Wiadomość
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,824
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Handel w internecie
Moim zdaniem handel w sieci jest bardzo opłacalny, jeśli tylko wiemy, w jaki sposób z tego korzystać i jeśli tylko wiemy, w jaki odpowiedni sposób się tym wszystkim zająć. Na początek myślę, że dość mocno zainteresuje Was platforma https://pasejo.pl/ dzięki niej możecie założyć swój sklep za zero złotych.

Moje poprzednie tematy:
22-02-2019 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Handel w internecie
Nasza strona to wizytowka i wlasnie musi byc odpowiednio zaprojektowana. Wlasnie tez tu https://www.grafikfirmowy.pl/ znajdziemy firme, ktora nam pomoze w takim odpowiednim zaprojektowaniu strony.

Moje poprzednie tematy:
24-02-2019 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kitin
Member
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Handel w internecie
Jeśli chodzi o rodo to odsyłam Was do - https://www.poradyodo.pl/aktualnosci-rod...-8905.html bardzo przydatny portal, aby odnaleźć się w tym wszystkim, chcoiaż muszę przyznać, że idzie się pogubić.

Moje poprzednie tematy:
24-02-2019 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mermagda0
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Handel w internecie
Idziecie w tym kierunku biznesowym? Ja mam swój sklep stacjonarny i również myślę nad uderzeniem ze swoimi produktami do internetu. Opcja jaką jest pozycjonowanie sklepów internetowych też na pewno jest warta uwagi. Z tego co słyszałam to ta reklama powinna świetnie się sprawdzić.

Moje poprzednie tematy:
13-03-2019 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jola99
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: Handel w internecie
W delikatesach online https://www.vipdelikatesy.pl oferują produkty, których próżno szukać w typowych sklepach stacjonarnych. Dysponują artykułami sprowadzanymi od najwyższej klasy producentów z wielu krajów świata – Argentyny, Iranu, Walii, Francji, Włoch czy Hiszpanii.

Moje poprzednie tematy:
    12-04-2019 14:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    MichałWrok
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 436
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #96
    RE: Handel w internecie
    Zdecydowanie jestem za wyborem podczas tworzenia własnego sklepu internetowego, abyście rozważyli zamiast wydawać kilkanaście tysięcy na własny sklep, jednak wykorzystali możliwość dobrego oprogramowania ecommerce od RedCart ponieważ zapewniają między innymi wygodne i szerokie integracje dropshippingowe, aktualizacją stanów magazynowych, firmami kurierskimi, zabezpieczeniami ssl i jeszcze pewnie trochę musiałbym wymienić natomiast pakiet co miesięczny nie jest wcale taki drogi, a do tego zawsze mamy wsparcie techniczne.

    Moje poprzednie tematy:
    03-11-2020 10:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    barto776
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,034
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #97
    RE: Handel w internecie
    Jeśli macie swoje online biznesy takie jak sklep ale chcecie by strona zarabiała jeszcze więcej to zobaczcie koniecznie na stronę hosting wordpress tutaj artykuły które są w tym temacie bardzo pomocne jak i ciekawa oferta dla firm na szybszy i lepszy hosting. Zobaczcie koniecznie.

    Moje poprzednie tematy:
    05-11-2020 13:09
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #98
    RE: Handel w internecie
    Handel w internecie staje się bardzo popularny. Ale jeśli nie chcecie zginć w gąszczu innych reklam, skorzystajcie z profesjonalnej pomocy tu https://onetrend.pl/ Agencja marketingu internowego pomoże wam wybrać reklamę np w google ADS. Co pozwoli np w zależności od zmieniającej się oferty,stale i elastycznie dokonywać zmian w realizowanych kampaniach. A też zapewni widoczność oferty w internecie i pozyskanie klientów.

    Moje poprzednie tematy:
    22-01-2021 09:18
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Madameadame2
    Member
    ***

    Liczba postów: 177
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #99
    RE: Handel w internecie
    Niewątpliwie bardzo się ten rozwinął, także pandemia mogła na to wpłynąć. Handel w internecie jest bardzo bezpieczny, nie ma żadnego problemu ze zwrotami, tu prawo jest po stronie konsumenta. Teraz zwroty zakupów online są bardzo proste, więc ja też nie mam skrupułów zamówić więcej ciuchów i jak coś to po prostu je zwrócić.

    Moje poprzednie tematy:
      17-02-2021 12:10
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kajteeek
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,430
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #100
      RE: Handel w internecie
      Handel w sieci kwitnie, coraz częściej początkujący przedsiębiorcy chcą działać właśnie online, ale założenie własnego sklepu to nie taka prosta sprawa. Możliwości jest wiele, tutaj: http://jaksierozwijac.pl/sklep-interneto...zwiazania/ można przeczytać więcej na temat tego, które rozwiązanie będzie lepsze - samodzielnie tworzenie, czy oddanie tego specjalistom.

      Moje poprzednie tematy:
        03-03-2021 12:26
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Sprawdzanie pogody w internecie Layla16 3 2,737 13-03-2023 16:03
        Ostatni post: karinos83
          reklama w internecie ameliaamelia 26 10,786 25-06-2022 14:55
        Ostatni post: dajuber

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS