Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wakacje nad morzem
Autor Wiadomość
Anakonda
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,313
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #31
RE: wakacje nad morzem
mnie to się marzy wyjazd nad morze, dawno nie byłam a przydałby się powiew świeżego powietrza.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2015 11:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ela231
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #32
RE: wakacje nad morzem
Morze najlepsze dla zdrowia w okresie wrzesień, październik i maj i czerwiec dużo jodu wtedy jest. Takie rodzinne wakacje nad morzem to super sprawa. My zawsze jeździmy razem wszyscy w miejsca mniej zatłoczone, zawsze wtedy jest więcej miejsca na plaży no i mnie tłocznie.

Moje poprzednie tematy:
16-12-2015 17:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolina_61866
Member
***

Liczba postów: 158
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #33
RE: wakacje nad morzem
Nad morzem podobno już większość miejsc jest zajętych. Ja zarezerwowałam wycieczkę autokarową w Wytwórni wypraw do Albanii. Albania- Tirana- plac Skandenberga, meczet Ethem Beja, Piramida czyli mauzoleum Envera Hodży, Most Garbarzy, Duresz- bulwar z palmami, rzymskie termy, forum i amfiteatr, pomniki obrońców Dureszu i komunistycznych partyzantów, Laguny Karavastase, monaster Ardenice. Tego nie mogę się doczekać

Moje poprzednie tematy:
04-04-2016 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #34
RE: wakacje nad morzem
oj zawsze można coś znaleźć. To prawda, że miasta takie jak Łeba są dość oblegane, ale mają one sporo kwater, pensjonatów i hoteli. Ja właśnie Łebę polecam, bo piękna i z dużą dawką atrakcji. Lunaparki, wydmy, plaże - piękne to wszystko i nie można tam się nudzić.

Moje poprzednie tematy:
13-04-2016 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Beciaak
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #35
RE: wakacje nad morzem
Moim zdaniem się nie opłaca nad nasze morze jechać. Drogo i jeszcze pogoda niepewna. Za podobne pieniądze jest chociażby Chorwacja.
Moje poprzednie tematy:


    krem na łuszczycę
    15-04-2016 15:28
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Layla16
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 885
    Dołączył: Sep 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #36
    RE: wakacje nad morzem
    Przed wyjazdem weź sobie jeszcze zerknij na stronę https://www.gismeteo.pl tam możesz sprawdzić pogodę przed wyjazdem. Z tego co widzę to można nawet z miesięcznym wyprzedzeniem poznać pogodę, a to znacznie ułatwia wyjazd.

    Moje poprzednie tematy:
    15-04-2016 20:15
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    loriena
    Member
    ***

    Liczba postów: 57
    Dołączył: Jul 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #37
    RE: wakacje nad morzem
    (13-04-2016 15:03)kajka22 napisał(a):  oj zawsze można coś znaleźć. To prawda, że miasta takie jak Łeba są dość oblegane, ale mają one sporo kwater, pensjonatów i hoteli. Ja właśnie Łebę polecam, bo piękna i z dużą dawką atrakcji. Lunaparki, wydmy, plaże - piękne to wszystko i nie można tam się nudzić.

    Zgadzam się w 100% - Łeba jest naprawdę świetnym miejscem na wypoczynek i trudno tam się nudzić nawet, jak pogoda niezbyt dopisuje. Łeba noclegi bywają też w całkiem dobrych cenach, o ile oczywiście dobrze się poszuka i wcześnie zarezerwuje.

    Moje poprzednie tematy:
    17-04-2016 01:28
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    macia
    Member
    ***

    Liczba postów: 81
    Dołączył: Apr 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #38
    RE: wakacje nad morzem
    Ja najlepiej wspominam Gdańsk i Sopot Smile

    Moje poprzednie tematy:
    30-04-2016 15:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    marzanna01
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 18
    Dołączył: Oct 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #39
    RE: wakacje nad morzem
    A ja już od jakiegoś czasu wybieram inny kierunek niż Trójmiasto. Chociaż przez ostatnie kilka lat nie wyobrażałam sobie wakacji w innym mieście. Po namowach znajomych zdecydowałam się na wczasy nad morzem z basenem w Pobierowie. Nawet nie myślałam, że w takim małym rodzinnym ośrodku (http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/) uda mi się tak wypocząć i się zrelaksować. To opcja dla osób, które potrzebują odpoczynku z dala od tłumów i wielkich miast. Ja zdecydowałam się na wyjazd we wrześniu i to był najlepszy czas i na spacery po plaży i na zabiegi pielęgnacyjne w SPA. Obiecałam sobie, że za kilka miesięcy znów wrócę do tego wyjątkowego miejsca Smile

    Moje poprzednie tematy:
      17-10-2016 17:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Jankowiak
      Member
      ***

      Liczba postów: 215
      Dołączył: Sep 2016
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #40
      RE: wakacje nad morzem
      Też myślę o Łebie, zachęciła mnie bogata oferta łeba noclegi. Poza tym słyszałam wiele dobrego o tej miejscowości - podobno jest wiele fajnych knajpek, dodatkowo jest co zwiedzać, bo w okolicy wydmy, jeziora... Piękna okolica

      Moje poprzednie tematy:
      28-10-2016 19:10
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Opieka nad bliskimi w trudnych chwilach kardamonka 1 233 30-08-2023 18:07
      Ostatni post: albatros
        Wakacje z dziećmi Anja 61 26,912 26-01-2023 08:37
      Ostatni post: dajuber

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS