Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1% pomóż!
Autor Wiadomość
BartoszPrz
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
1% pomóż!
Także prowadzę własną działalność gospodarczą- co prawda dopiero zaczynam, ale staram się nie zapominać o czymś tak prostym i banalnym jakim jest przekazanie swojego 1% wybranej organizacji. Ja staram się wspierać Obywatelską Fundację Pomocy Dzieciom, nie tylko poprzez przekazywanie jej swojego 1%, ale także poprzez namawianie moich bliskich do robienia tego samego. Bo czy jest coś lepszego od pomocy chorym dzieciakom? NIE. KRS 0000140007

Moje poprzednie tematy:
23-02-2014 22:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kalka
Senior Member
****

Liczba postów: 423
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: 1% pomóż!
Tych organizacji jest naprawdę całe mnóstwo. Co roku wybieram z naprawdę sporej grupy.

Moje poprzednie tematy:
    28-02-2014 10:20
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    robekarkus
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Feb 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: 1% pomóż!
    Lepiej oddać ten 1 % gdziekolwiek niż parę kolejnych złoty ma zasilić kasę Państwa, z której pobieraja sobie kaskę na nowe meble do ministestw za 170 tys. zł. Masakra.
    Moje poprzednie tematy:


      Coraz częściej reklamy LED wypierają standardowe kasetony. A co ze skutecnzością ?
      28-02-2014 15:41
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      karolina_61866
      Member
      ***

      Liczba postów: 158
      Dołączył: Dec 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #4
      RE: 1% pomóż!
      Oddanie 1 % podatku to prosty i skuteczny sposób na to, żeby pomóc wybranej przez siebie fundacji. W żaden sposób nie zwiększa to zobowiązania podatnika wobec fiskusa ale też nie zmniejsza należnego podatku. http://thak.pl/jak-przekazac-1-podatku-w...u-rocznym/ tu można poczytać jak oddać 1 %

      Moje poprzednie tematy:
      09-03-2016 16:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kasiiiulkaa
      Member
      ***

      Liczba postów: 67
      Dołączył: Mar 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: 1% pomóż!
      Świetny gest! Ja również staram się pomagać jeśli tylko mogę. Od jakiegoś czasu jestem dawcą szpiku, wspieram fundację i oczywiście przekazuje 1% podatku na szczytne cele. Jeśli Wy również lubicie pomagać, to zachęcam Was, abyście również zostali dawcą. Pamiętajcie, dla Was to niewiele, zabieg jest bezpieczny i bezbolesny, a przeszczep szpiku może uratować komuś życie. Jeśli nie wiecie jak dokładnie wygląda oddanie szpiku i przeszczep, to tutaj możecie o tym poczytać: https://przeszczepszpiku.site123.me/. Pamiętajcie, że dobro wraca! Shy

      Moje poprzednie tematy:
      28-08-2018 16:18
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Manio
      Member
      ***

      Liczba postów: 106
      Dołączył: Jan 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: 1% pomóż!
      Ja wspieram już od kilku miesięcy fundację opp https://www.alivia.org.pl/, która pomaga osobom chorym na raka. Jeśli chcesz zagwarantować im lepsze placówki, lekarzy oraz najkrótsze kolejki do badań diagnostycznych, to koniecznie sprawdź tę stronę. Celem organizacji jest pomoc mentalna i mobilizowanie pacjentów do bycia odważniejszym i aktywnym pacjentem, aby polepszyć swoje zdrowie oraz wyniki badań.

      Moje poprzednie tematy:
      26-11-2018 13:47
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tomek320
      Member
      ***

      Liczba postów: 218
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: 1% pomóż!
      W tym roku mój wybór padł na fundacja białaczka Podaruj Życie. Robią bardzo dużo dobrego dla osób z chorobami krwi oraz nowotworami. Na tej stronie http://www.podarujzycie.org/ można znaleźć więcej info na ich temat oraz zobaczyć do dobrego robią dla potrzebujących. Ja mam do nich pełne zaufanie i z chęcią przekażę na ich potrzeby 1% swojego podatku.

      Moje poprzednie tematy:
        25-01-2019 11:54
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        patisia78
        Posting Freak
        *****

        Liczba postów: 2,217
        Dołączył: Apr 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: 1% pomóż!
        Niemal w każdym mieście jest fundacja, jaką warto gratyfikować. Ja na przykład w tym roku moim podatkiem wsparłam tę fundację http://szlachetnygest.pl/ , bo na własne oczy widziałam, jak chore dziecko dzięki zebranym przez nich pieniądzom podniosło się i dziś żyje pełnią życia. Warto!

        Moje poprzednie tematy:
        18-05-2019 10:47
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS