Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verona Textil
Autor Wiadomość
kalinaII
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Verona Textil
W ofercie Verona Textil znajdują się firany dostępne w bogatej gamie różnorodnych wzorów i kolorów. Firanki gotowe i na miarę, haftowane, fantazyjne, dziecięce, żakardowe. Ponadto zasłony, obrusy, pościel, ręczniki, koce itp. Sprzedajemy tylko wysokiej jakości produkty.
Moje poprzednie tematy:


Firanki, firany Verona Textil
06-02-2014 09:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Verona Textil
Znakomitej jakości, eleganckie i nowoczesne tekstylia domowe znajdziecie również w ofercie https://www.indelo.pl/tekstylia-cat-433 . Ja zrealizowałem w dekoratorni Indelo już kilka zamówień. Kupiłem m.in. komplet pościeli, zasłony, obrus , serwetki oraz dywaniki. Wszystkie te rzeczy są bardzo gustownie wykonane, idealnie wręcz łączą w sobie funkcje praktyczne z aspektem dekoracyjnym.

Moje poprzednie tematy:
16-09-2022 13:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Verona Textil
Cześć. Interesuje cię piękna aranżacja mieszkań warszawa? Polecam zajrzeć na stronę świetnych projektantek wnętrz https://www.pogotowiewnetrzarskie.com/. Początkowo z żoną chcieliśmy samodzielnie zająć się naszym nowym domem. Jednak to zadanie całkowicie nas przerosło!

Moje poprzednie tematy:
29-04-2023 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Złoto verona beagaw 0 703 13-03-2019 01:20
Ostatni post: beagaw

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS