Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sposób na zimę
Autor Wiadomość
gregorekrk
Member
***

Liczba postów: 228
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #21
RE: Sposób na zimę
Moim sposobem na zimę zdecydowanie jest usługa odśnieżanie piła. Jestem bardzo z jakości jaką oni oferują i będę musiał do nich w niedługim czasie zadzwonić, ponieważ małymi krokami zbliża się już zima Smile

Moje poprzednie tematy:
05-12-2018 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michalinka100
Member
***

Liczba postów: 245
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Sposób na zimę
Każdy kto ma dom jednorodzinny, wie że w zimę kłopotem jest odśnieżanie posesji. Kiedyś korzystałam z łopaty ale to było strasznie męczące... Teraz polecam każdemu zakup odśnieżarki spalinowej np. https://www.stiga.pl/sklep/odsniezanie/o...-spalinowe . Jakie to jest wygodne, a śnieg znika w trymiga! No i odśnieżarka mieści się w schowku na narzędzia, jest poręczna i łatwa w obsłudze. Idealny sprzęt na zimę!

Moje poprzednie tematy:
28-12-2018 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #23
RE: Sposób na zimę
Niestety jak mieszka się w domu to po dużych opadach śniegu odśnieżanie jest konieczne. Do tego najlepiej uzywac odśnieżarki, bo odśnieżanie to ciężka praca i szybko można się zmęczyć. Warto też dokupić łańcuchy na koła odśnieżarki https://skladczesci.pl/Lancuchy-na-kola-odsniezarki bo wtedy urządzenie się nie ślizga po podłożu a odśnieżanie jest szybsze i łatwiejsze.

Moje poprzednie tematy:
21-01-2019 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MonikaRab
Member
***

Liczba postów: 143
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #24
RE: Sposób na zimę
Cześć, jeśli mieszkasz w rejonie gór to bez pomocy firmy oferującej odśnieżanie piła się nie obejdzie. Ja korzystam z takiej usługi dzięki czemu oszczędzam czas i energię.

Moje poprzednie tematy:
14-02-2019 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleja5
Senior Member
****

Liczba postów: 259
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #25
RE: Sposób na zimę
Ja w zimę dużo czasu spędzam w domu czytając książki i ogólnie jest to raczej nie moja pora roku Big Grin

Moje poprzednie tematy:
14-02-2019 16:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #26
RE: Sposób na zimę
(21-01-2019 13:46)Manianna napisał(a):  Niestety jak mieszka się w domu to po dużych opadach śniegu odśnieżanie jest konieczne. Do tego najlepiej uzywac odśnieżarki, bo odśnieżanie to ciężka praca i szybko można się zmęczyć.
Zgadzam się z Tobą. Nikt przecież nie chce mieć zasp śniegu przed domem Smile Najlepsze są moim zdaniem odśnieżarki elektryczne, takie, jak na stronie https://agrokosiarki.pl/kategoria-produk...ektryczne/. Dzięki nim odśnieżanie można przeprowadzić dużo szybciej i wygodniej Smile

Moje poprzednie tematy:
07-11-2019 01:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #27
RE: Sposób na zimę
Na pewno trzeba się liczyć z odśnieżają. Zwłaszcza, że teraz zapowiadają zimę stulecia. Trzeba się dobrze zaopatrzyć i to znacznie wcześniej. Z tego co wiedzę, to jeszcze tutaj https://mtdsklep.pl/szufla-do-sciagania-...-m-60.html są jeszcze dostępne szufle do usuwania śniegu z dachu. Warto się tam rozejrzeć. Koszty niewielkie, a korzyści sporo.

Moje poprzednie tematy:
07-11-2019 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #28
RE: Sposób na zimę
No mi zima kojarzy sie ewidentnie z odśniezaniem Smile Jak jest mało sniegu to można szybko odgarnąc łopatą ale jak popada i jeszcze przymarznie to juz naprawde cieżko szuflować. Ja w zeszłym roku kupiłam sobie odśnieżarek z ryobi, wygląda troche jak kosiarka tylko ze odgarnia śnieg. Odsniezarką mozna szybko i dokąłdnie oczysćic podjazd czy podwórko i w ogoel sie przy tym nie zmęczyc

Moje poprzednie tematy:
22-11-2019 15:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Edytamaciuś
Senior Member
****

Liczba postów: 680
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #29
RE: Sposób na zimę
Dobrym sposobem na zimę jest zastosować ogrzewanie gazowe LPG i skorzystać z usług tej firmy http://lpgdirect.pl/ Mają w ofercie gaz oraz zbiorniki które można zakupić lub wynająć oraz zlecić im montaż instalacji według projektu który też ci wykonają. Jednym słowem w jednym miejscu dostajesz pełną usługę.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2019 00:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 813
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #30
RE: Sposób na zimę
Jeśli chodzi o zimę to najlepszym sposobem jest ciepłe mieszkanie a takie coś zagwarantuje odpowiednie ogrzewanie. Ja bym stawiała na źródła odnawialne czyli fotowoltaika czy też pompy ciepła tym bardziej że można na to uzyskać dopłaty. Najlepiej o szczegóły i propozycje spytać specjalistów z tej firmy https://inverter.com.pl/ Nie dość że mają ciekawe rozwiązania to można dostać dofinansowania do takich inwestycji.

Moje poprzednie tematy:
23-11-2019 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Franczyza - sposób na biznes Kazikdobry 0 182 08-09-2022 13:36
Ostatni post: Kazikdobry
  Sposób na czyste i zdrowe zęby! sobreera23 8 3,485 24-02-2022 00:53
Ostatni post: Kotar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS