Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do zarządzania firmą
Autor Wiadomość
Boski i skromny
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Program do zarządzania firmą
Cześć

Właśnie zdałem maturę i jako student postanowiłem założyć własną działalność działalność gospodarczą w ramach Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Czy są tutaj na forum jacyś młodzi i starsi przedsiębiorcy? Macie dla mnie jakieś rady? Na razie mam problem z programem do wystawiania dokumentów i prowadzenia KPiR. Tyle tego jest, że nie wiem, który wybrać. Ktoś poleci mi coś sprawdzonego?

Moje poprzednie tematy:
20-01-2014 05:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Franklin
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Program do zarządzania firmą
Trochę młody jesteś jak na przedsiębiorcę, ale próbuj. O ile wiem, AIP zapewnia wsparcie księgowe. Chyba, że chcesz się już teraz rozejrzeć, żeby mieć zaplecze kiedy się usamodzielnisz. Jak już wspomniałeś programów do księgowości jest na rynku bardzo wiele. Możesz wybrać taki, który kupisz jednorazowo i zainstalujesz na komputerze (plus bo płacisz tylko raz), ale wadą jest to, że musisz pilnować aktualizacji i zgodności z nowo-wprowadzanymi przepisami no i dostęp do danych masz tylko z własnego komputera. Możesz też wypróbować któryś z portali księgowości internetowej. Jest ich bardzo wiele. Osobiście takiego używam (szybkafaktura.pl), wypróbuj kilka (są darmowe okresy próbne) i wybierz, co Ci pasuje. Wadą jest co prawda to, że musisz płacić miesięczny abonament (ale niewielki - w przypadku mojej szybkiejfaktury.pl niecałe 30 zł za najbardziej rozbudowany pakiet), ale gra jest warta świeczki bo w tej cenie zyskujesz nie tylko elektroniczne KPiR, do którego po zalogowaniu masz dostęp z każdego komputera podłączonego do internetu w dowolnym miejscu i czasie, ale również w program do wystawiania faktur, obsługi magazynu, ewidencji środków trwałych, tworzenia baz towarów i usług, wystawiania deklaracji podatkowych itd. Wszystko zależy od rodzaju działalności jaki prowadzisz i pakietu, jakie wybierzesz. Decydując się na księgowość internetową, upewnij się, czy w razie potrzeby uzyskasz pomoc z Biura Obsługi Klienta i czy platforma zapewnia wsparcie profesjonalnych księgowych gdybyś miał jakieś pytania i wątpliwości.

Moje poprzednie tematy:
    21-01-2014 04:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    green
    Member
    ***

    Liczba postów: 233
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Program do zarządzania firmą
    Ja poleciłabym zapoznanie się z systemem Enova to lider na rynku oprogramowania kadrowo-płacowego. Praca na tym programie jest przyjemnością.

    Moje poprzednie tematy:
    21-01-2014 15:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    śnieżynka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 1
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Program do zarządzania firmą
    Sporo informacji o różnych programach księgowych znajdziesz na Facebooku. Widziałem komentarze na temat wspomnianego tu programu szybkafaktura.pl

    Moje poprzednie tematy:
      30-01-2014 11:39
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      yoohoo
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,756
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Program do zarządzania firmą
      (20-01-2014 05:09)Boski i skromny napisał(a):  Macie dla mnie jakieś rady?

      Jeśli chodzi o księgowość to także polecam wyżej wymieniony program. A co do rad - co prawda nie wiem w jakiej branży działasz, aczkolwiek chciałabym Ci zwrócić uwagę na konieczność uiszczania opłat za korzystanie ze środowiska. Niestety wiele firm o tym na początku zapomina, a wiąże się to później z wysokimi karami, więc lepiej sprawdzić wcześniej czy w Twoim przypadku nie musisz tego robić.

      Moje poprzednie tematy:
      18-02-2014 09:43
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      ArekF
      Member
      ***

      Liczba postów: 60
      Dołączył: Jan 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #6
      RE: Program do zarządzania firmą
      Jakoś tak dobrze się w tym nie orientuję, ale na pewno ich sporo jest. Do księgowości online na pewno trochę jest, chociaż akurat moja znajoma woli powierzyć to księgowej, bo boi się, że gdzieś popełni błąd przy rozliczaniu. Akurat ona ma to biuro rachunkowe Chrzanów, ale na rynku jest ich naprawdę sporo, więc zdecydowanie znajdzie się odpowiednie biuro. Czaami warto trochę więcej dopłacić, ale mieć z tym spokój.

      Moje poprzednie tematy:
      20-08-2014 10:15
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Layla16
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 885
      Dołączył: Sep 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #7
      RE: Program do zarządzania firmą
      Zgadzam się, że nie warto oszczędzać na księgowości, bo pazerny dwa razy traci. W firmie, której pracuje całą księgowość prowadzi nam pani mgr Joanna Kuczawska ze Śląska. Nie śledzę tych działań, ale widzę, że wszystko jest odpowiednio rozliczone.

      Moje poprzednie tematy:
      27-09-2014 18:16
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Maziaja
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,141
      Dołączył: Apr 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #8
      RE: Program do zarządzania firmą
      Myślę że ten program http://www.way2send.pl/#System jest bardzo ciekawy. Sama zastanawiam się nad jego zakupem. Integruje i monitoruje całą sprzedaż , automatycznie pobiera zamówienia. Można go konfigurowac zgodnie z potrzebami firmy. Myslę że to wystarczy by ułatwic sobie prace.

      Moje poprzednie tematy:
      08-10-2015 11:01
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      UroczaDekoratorka
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 28
      Dołączył: Dec 2015
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #9
      RE: Program do zarządzania firmą
      Wiele zależy od tego jaki konkretnie program Cię interesuje. Na tej stronie internetowej znajdziesz wiele przydatnych aplikacji dla małych i dużych firm- program księgowy. Zawsze możesz też zgłosić się do jakiejś firmy informatycznej, aby wykonała dla Ciebie aplikację dedykowaną. Tańszą wersją jest jednak wykupienie licencji na coś co już jest stworzone.

      Moje poprzednie tematy:
      14-12-2015 15:03
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      kostusia
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,024
      Dołączył: Oct 2014
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Program do zarządzania firmą
      W takich programach nie jestem zorientowana jednak mogę ci poradzić, że czasem warto korzystać z takich http://doradztwo.netrix.com.pl/uslugi/innowacje/ usług bo na samym początku mogą one Ci sporo pomóc. Nie zapomnij o promowaniu firmy w sieci bo teraz jest to podstawa.

      Moje poprzednie tematy:
      24-12-2015 02:51
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        Skyllex - Firma Inwestycyjna Klikacz 15 10,346 18-08-2023 15:11
      Ostatni post: barto776
        program rachunkowy nowak1 5 2,899 05-04-2023 13:19
      Ostatni post: Emil434

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS