Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do zarządzania firmą
Autor Wiadomość
garwolin3278
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #71
RE: Program do zarządzania firmą
Taki program z pewnością usprawni codzienną pracę w każdej firmie. Myślę, że producent oprogramowania dobierze optymalne rozwiązania dostosowane zarówno do branży, jak i indywidualnych potrzeb konkretnej firmy. Poczytaj sobie na temat tego, co obecnie oferowane jest na rynku. Ta wiedza może okazać się bardzo pomocna.

Moje poprzednie tematy:
    19-03-2019 18:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Manianna
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 911
    Dołączył: Mar 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #72
    RE: Program do zarządzania firmą
    Oczywiście, że specjalistyczne systemy bardzo ułatwiają pracę w firmie. Jeśli prowadzicie magazyn firmowy to warto zainwestować nie tylko w system do jego zarządzania ale także w nowoczesne wyposażenie, które ułatwi przechowywanie i kompletacje towarów. Jeśli nie wiecie jaki system będzie najlepszy do waszego magazynu to skorzystajcie z pomocy firmy Data Consult https://dataconsult.pl/doradztwo-logistyczne/ . Oni oferują profesjonalne doradztwo logistyczne a także wdrażanie nowoczesnych rozwiązań (wyposażenia oraz systemów magazynowych)

    Moje poprzednie tematy:
    24-03-2019 17:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Natka17
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 253
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #73
    RE: Program do zarządzania firmą
    Jeżeli potrzebujecie takiego programu do zarządzania i sterowania firmą to koniecznie powinniście skontaktować się z firmą informatyczną Maxcon Zajmują się oni kompleksowymi usługami informatycznymi, co może być ratunkiem dla każdej firmy, która nie radzi sobie z dzisiejszą techniką i elektroniką. Warto w coś takiego zainwestować.

    Moje poprzednie tematy:
    26-03-2019 11:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #74
    RE: Program do zarządzania firmą
    Odnośnie księgowości, to jednak korzystanie z programów może nie być najkorzystniejszym rozwiązaniem. Ja jestem tradycjonalistą, dlatego wszystkim zajmuje się moja księgowa z Wrocławia http://biurorachunkowebr.pl/ dzięki temu masz pełne poczucie bezpieczeństwa mojej firmy pod względem rachunkowości.

    Moje poprzednie tematy:
    29-03-2019 16:10
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    aleksy3
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 302
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #75
    RE: Program do zarządzania firmą
    Firma https://www.tailoredapps.pl specjalizuje się w przygotowywaniu dedykowanych rozwiązań
    informatycznych dla firm. Tworzą aplikacje mobilne, a także umożliwiają m.in. przygotowanie profesjonalnego CRM.

    Moje poprzednie tematy:
    02-04-2019 10:16
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Greysowa
    Member
    ***

    Liczba postów: 75
    Dołączył: Apr 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #76
    RE: Program do zarządzania firmą
    Systemy ERP, nowoczesne oprogramowania CRM na pewno są świetnym wyjściem do wprowadzania automatyzacji procesów biznesowych. Na pewno na takie postawcie. Jeżeli o te chodzi to firma https://bs4.pl moze wam sporo zaproponować.

    Moje poprzednie tematy:
    05-04-2019 14:14
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kolka
    Member
    ***

    Liczba postów: 136
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #77
    RE: Program do zarządzania firmą
    Sama cały czas szukam jakiegoś dobrego programu do mojej małej firmy. Na razie dopiero co zaczęłam moją przygodę z własnym biznesem, ale jak do tej pory wszystko fajnie się kręci. No ale poza tym już nieraz potrzebowałam porady prawnej, dlatego ze wszystkim chodzę do kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak w Gliwicach.

    Moje poprzednie tematy:
    20-04-2019 03:05
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kodzi
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 262
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #78
    RE: Program do zarządzania firmą
    Obecnie jest wiele takich programów, które usprawniają całą pracę w danym przedsiębiorstwie. Dobrze dobrane oprogramowanie do danej branży znacznie usprawnia codzienną pracę. Teraz takie rozwiązanie można spotkać nawet w przychodniach lekarskich, zwłaszcza tych prywatnych. Odpowiedni program do gabinetu lekarskiego umożliwia prowadzenie elektronicznej dokumentacji pacjentów. Umawianie wizyt według kalendarza, generowanie dokumentów, przypomnienia sms o terminie zbliżającej się wizyty to tylko nieliczne z zalet, jakie posiada to oprogramowanie.

    Moje poprzednie tematy:
    23-04-2019 14:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    keszek
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,243
    Dołączył: May 2018
    Reputacja: 1
    Status: Offline
    Post: #79
    RE: Program do zarządzania firmą
    Pamiętaj też o reklamie, bez reklamy działalność nie będzie tak znana i nie będzie zachęcała do zakupu. Marketing internetowy https://solv.pl jest skuteczną i nie drogą reklamą, jedyny pomógł mi w rozwinięciu mojej firmy

    Moje poprzednie tematy:
    02-07-2019 17:30
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #80
    RE: Program do zarządzania firmą
    Może to nie program, ale polecę Wam stronę https://www.portalzp.pl/kody-cpv na której znajdziecie kody cpv, które będą Wam pomocne, jeśli kiedykolwiek Wasza firma zainteresuje się zamówieniami publicznymi. Warto coś takiego sobie zapisać i zawsze mieć do wglądu.

    Moje poprzednie tematy:
    08-07-2019 21:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Skyllex - Firma Inwestycyjna Klikacz 15 10,516 18-08-2023 15:11
    Ostatni post: barto776
      program rachunkowy nowak1 5 2,918 05-04-2023 13:19
    Ostatni post: Emil434

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS