Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program do zarządzania firmą
Autor Wiadomość
zu0816
Posting Freak
*****

Liczba postów: 837
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #91
RE: Program do zarządzania firmą
Jeśli chodzi o księgowość, to polecam ten program do księgowania z jpk. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat i sama chcę go wprowadzić do swojej firmy. Myślę, ze może nam bardzo ułatwić ogarnianie księgowości.

Moje poprzednie tematy:
04-11-2020 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sammas
Senior Member
****

Liczba postów: 393
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #92
RE: Program do zarządzania firmą
Myślę że warto postawić na niezawodny i wielozadaniowy system, umożliwiający nie tylko fakturowanie online ale również zarządzanie magazynem, wydatkami, klientami i wiele innych niezbędnych dla każdego przedsiębiorcy funkcjonalności. Teraz programy do fakturowania online to podstawa.

Moje poprzednie tematy:
28-11-2020 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #93
RE: Program do zarządzania firmą
Na pewno w każdym programie, który wykorzystujemy do zarządzania firmą, potrzebna będzie odpowiednia weryfikacja danych. Co to takiego i gdzie można zamówić taką usługę? A zobaczcie np tutaj: https://dataquality.pl/standaryzacja-danych/ Weryfikacja danych pozwala na uniknięcie błędów np przy wysyłce listów czy nawiązywaniu połączeń telefonicznych z numerami potencjalnych klientów, które znajdują się w naszej bazie firmowej. Usprawni to i ułatwi pracę, zmniejszając jednocześnie czas potrzebny do jej wykonania.

Moje poprzednie tematy:
30-11-2020 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alidek
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #94
RE: Program do zarządzania firmą
Oprogramowanie to bardzo ważna sprawa, a tutaj https://teamnet-software.pl/ znajdziecie to czego potrzebujecie.

Moje poprzednie tematy:
06-01-2021 04:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #95
RE: Program do zarządzania firmą
W mojej ocenie warto wziąć pod uwagę wybierając dobre programy do fakturowania typu https://ksiegowosc24.pl/produkt/program-do-faktur/ która jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie. Jednocześnie ułatwiają takie procesy, jak m.in Obsługa JPK faktury, Archiwizacja danych, Ewidencja VAT i Raport sprzedaży, czy również Import i Eksport. Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
12-01-2021 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bambo2
Member
***

Liczba postów: 189
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #96
RE: Program do zarządzania firmą
Do dobrego oprogramowania potrzebny jest szybki i stabilny komputer, a wiem ze te mają u nich https://komputerydlafirm.pl Sam planuję kilka modeli do siebie do firmy, bo stare są już mocno wyeksploatowane chyba czas na zmiany.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2021 15:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,068
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #97
RE: Program do zarządzania firmą
Zgadza się ale fakturowanie online wcale nie wymaga jakiegoś wyjątkowego sprzętu, fajnie że takie programy umożliwiają też zarządzanie magazynem czy też można dzięki nim wystawiać faktury w wielu językach albo mają automat który wysyła faktury cykliczne

Moje poprzednie tematy:
27-01-2021 20:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Madameadame2
Member
***

Liczba postów: 177
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #98
RE: Program do zarządzania firmą
Szczególnie w większych firmach będzie to bardzo pomocne. Są programy, które świetnie zarządzają czasem, ludźmi, potrafią odpowiednio zorganizować pracę w biznesie. Myślę, że firma https://7l.pl świetnie się sprawdzi jeżeli chodzi o dobór odpowiednich rozwiązań dla waszych biznesów.

Moje poprzednie tematy:
    03-02-2021 22:00
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #99
    RE: Program do zarządzania firmą
    Jedno jest pewne, że dzisiaj wszystko kręci się wokół komputeryzacji, najróżniejszych programów. Dlatego warto orientować się czym w ogóle jest dyski twarde ? Jakie korzyści nam daje? Po co nam w ogóle jest potrzeby dysk?

    Moje poprzednie tematy:
    04-02-2021 18:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Melka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 813
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #100
    RE: Program do zarządzania firmą
    Jak firma się tak znacząco rozrosła to może nadszedł czas na stworzenie profesjonalnego serwera po to żeby zabezpieczyć swoje dane i obieg informacji w sieci wewnętrznej? Oczywiście informatyk będzie musiał się znać na takich rzeczach jak adresowanie, maski podsieci czy długość prefiksu podsieci ipv4 jeśli wszystko ma dobrze działać.

    Moje poprzednie tematy:
    12-02-2021 12:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Skyllex - Firma Inwestycyjna Klikacz 15 10,491 18-08-2023 15:11
    Ostatni post: barto776
      program rachunkowy nowak1 5 2,913 05-04-2023 13:19
    Ostatni post: Emil434

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS