Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nałogi
Autor Wiadomość
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #111
RE: Nałogi
Można się od różnych rzeczy uzależnić, ale mi to się wydaje, że nawet jeśli się w coś takiego weszło, to powinno się przede wszystkim starać się ratować. Wiem, że to nie jest proste, ale są takie miejsca jak Forest , gdzie nie będziecie się do końca czuli jak na odwyku, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że trochę jak na wakacjach. W końcu obiekt oferuje pełen zestaw atrakcji, w tym wycieczki krajoznawcze, jazdę konną, łowienie ryb oraz basen.

Moje poprzednie tematy:
02-07-2020 09:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Clumok
Senior Member
****

Liczba postów: 328
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #112
RE: Nałogi
Nałogi to paskudna sprawa, ale są lepsze i gorsze - nie cierpię papierosów zwykłych, więc lepiej zastąpić je na przykład papierosami elektrycznymi. Jak ktoś chce zacząć, to tu są polecane produkty w dobrym sklepie - zerknijcie https://cloudshop.pl/198-polecane

Moje poprzednie tematy:
08-12-2020 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #113
RE: Nałogi
Nałogi to coś strasznego i nikomu nie życze. Sama papierosy rzucałam i wiem jakie to ciężkie, a co dopiero alkohol... bliski znajomy musiał przejść odtrucie alkoholowe Radom , a potem miesiące terapii i próby siły woli. Na szczęście się udało

Moje poprzednie tematy:
02-03-2021 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
manita30
Member
***

Liczba postów: 184
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #114
RE: Nałogi
cóż przy nałogach trzeb uwazac Nie tylko uzależnionemu, ale również jego rodzinie może pomóc psycholog. Koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj na odwyk alkoholowy https://medox.org.pl/leczenie-odwykowe/ Jest tam ciekawe rozwiązanie.
Moje poprzednie tematy:


adwokat Wrocław rozwód
30-03-2021 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maja_9
Senior Member
****

Liczba postów: 283
Dołączył: May 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #115
RE: Nałogi
Zastanawia Cię czy sposób, w jaki używasz alkoholu czy innych substancji psychoaktywnych jest już uzależnieniem? Dotychczasowe próby radzenia sobie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? Odczuwasz z tego powodu bezradność, doświadczasz samotności i smutku. W takiej sytuacji najlepiej zgłosić się do https://e-victi.pl na spotkanie ze specjalistą terapii uzależnień to najlepsze rozwiązanie na początek walki z nałogiem.

Moje poprzednie tematy:
    13-04-2021 09:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    dudson
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,401
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #116
    RE: Nałogi
    Byłem alkoholikiem kilka lat, udało mi się z tego wyjść, dzięki ośrodkowi https://www.osrodek-empatia.org/ i ich terapii. Terapeuci, którzy w nim pracują wiedzą jak porozmawiać i pomóc, to było dla mnie bardzo ważne.

    Moje poprzednie tematy:
    16-04-2021 18:08
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,824
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #117
    RE: Nałogi
    Koniecznie terapia

    ___
    sklep drobiarza

    Moje poprzednie tematy:
    10-05-2021 22:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Layla16
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 885
    Dołączył: Sep 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #118
    RE: Nałogi
    Mam wrażenie, że w ostatnim czasie, dużym problemem społecznym stał się alkoholizm. Coraz więcej osób popada w ten zgubny nałóg. Niestety sama miałam do czynienia z tą chorobą, gdyż mój kolega po utracie pracy, przestał kontrolować spożywanie napojów wyskokowych. Zaczęło się niewinnie od małych piwek, aż po codzienne upijanie się samemu w domu. Na szczęście w porę zareagowaliśmy i zapisaliśmy go na zaszycie alkoholowe w Mysłowicach. Zabieg zaszycia alkoholowego jest szybki i bezbolesny, ponieważ pacjentowi podaje się znieczulenie miejscowe, nacina skórę na około 3 cm i umieszcza tabletki pod skórą.

    Moje poprzednie tematy:
    23-08-2021 19:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Tym
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 366
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #119
    RE: Nałogi
    Pamiętajcie, że nałóg to bardzo poważny problem, z którym możecie sobie samodzielnie nie poradzić. Na pewno warto byłoby już teraz sięgnąć po wsparcie dobrych specjalistów. Na stronie https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ macie możliwość konsultacji z odpowiednimi specjalistami, więc może tam zajrzyjcie?

    Moje poprzednie tematy:
      14-09-2021 15:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      laik66
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 588
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #120
      RE: Nałogi
      Ostatnio w prezencie od żony dostałem komplet narkotestów i jestem bardzo zadowolony - muszę przyznać, że sprawiła mi w prezencie bardzo profesjonalne urządzenia. Zamówiła mi je ze strony https://bean.pl/produkty/narkotesty/ - w przyszłości jak mi się skończą, złożę stąd następne zamówienie.
      Moje poprzednie tematy:


      Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
      18-11-2021 13:53
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS