Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarezerwuj nocleg w Trójmieście
Autor Wiadomość
nitka.beata89
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Zarezerwuj nocleg w Trójmieście
Najlepsze apartamenty noclegowe w Polsce zarezerwujesz za pomocą serwisu inapartments.pl. W ofercie apartamenty Gdańsk, apartamenty Zakopane, apartamenty Władysławowo i wiele innych. Gwarantujemy wysoki standard apartamentów oraz atrakcyjne ceny.
Moje poprzednie tematy:


Apartamenty Gdańsk
16-01-2014 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Spartanka20
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: Zarezerwuj nocleg w Trójmieście
A tam, każda strona noclegowa czy bazy hoteli i apartamentów to piszą, że mają wszystko NAJ NAJSmile Ja stosuję sprawdzoną metodę i po prostu szukam w necie konkretnego hotelu a potem latam po porównywarkach rezerwacji różnych i sprawdzam sobie gdzie da się nocleg w danym miejscu zarezerwowac najtaniej - bo w wielu miejscach oferują ceny tańsze, niż w docelowym hotelu czy apartamencie.
Np na http://www.hotele.pl/ i temu podobnych serwisach.

Moje poprzednie tematy:
19-01-2014 11:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
oktan
Member
***

Liczba postów: 135
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Zarezerwuj nocleg w Trójmieście
Dobre hotele w tej okolicy są w Gdańsku. Swoje obiekty ma tam na przykład grupa hotelowa Accor: http://www.accorhotels.com/hotel-directo...dansk.htm, która słynie z dbania o dobre i komfortowe warunki noclegowe.
Sam ostatnio odwiedziłem Gdańsk - faktycznie jest to jedno z ładniejszych miast na mapie Polski. Bardzo zadbane, świetne molo. Fajne centrum. I tysiące świetnych knajpek, restauracji i klubów, w których można się dobrze zabawić Wink
W tym roku również chcę się tam wybrać.

Moje poprzednie tematy:
23-01-2014 10:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidka
Senior Member
****

Liczba postów: 357
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Zarezerwuj nocleg w Trójmieście
Tak już się jakoś przyzwyczaiłam, że jak wyjeżdżam na kilka dni to zdecydowanie bardziej od hotelu wolę wybrać apartament. W hotelach rzadko jest możliwość zabrania ze sobą psa. Natomiast w niektórych apartamentach jest taka możliwość, wystarczy to tylko wcześniej uzgodnić. Apartament też można wygodnie zarezerwować poprzez tą stronę http://www.sunandsnow.pl/index.php wtedy chyba nawet są z tego tytułu jakieś zniżki.

Moje poprzednie tematy:
07-11-2016 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nocleg w Łodzi luiz 4 4,902 28-10-2022 14:04
Ostatni post: pieknyolek
  Nocleg w Katowicach niemenka 2 2,951 28-10-2022 14:03
Ostatni post: pieknyolek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS