Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Autor Wiadomość
helena_trojanska
Senior Member
****

Liczba postów: 629
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Jeśli chodzi o informatykę, to ciekawą formę nauki wprowadził Polski Uniwersytet Wirtualny https://www.puw.pl/pl , studia po angielsku. To bardzo innowacyjne i poszerzające możliwości szukania pracy, własciwie to rynek nieograniczony. Informatyka sama w sobie jest ciekawa, a jeszcze z dobrym angielskim Smile

Moje poprzednie tematy:
04-09-2018 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MonikFalk
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #132
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Ciężko powiedzieć bo po prostu ten zawód trzeba czuć. Ja osobiście uważam, że świetną opcją jest pójście w stronę już konkretnego zawodu co ułatwi szkoła policealna oraz kursy zawodowe które najlepiej przygotują do pracy. Dlatego ze swojej strony polecam również zwrócić uwagę na ofertę szkół Cosinus która również niedługo w wielu miastach zaczyna nowy nabór, a warto również przypomnieć że są to szkoły w pełni darmowe.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2019 14:12 przez MonikFalk.)
15-01-2019 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
student007
Junior Member
**

Liczba postów: 8
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #133
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
najlepsze są przede wszystkim takie, w których ty czujesz się dobrze. Co z tego, że będziesz studiował informatykę, bo to zawód przyszłości, jeśli jesteś towarzyski i nie cierpisz zadań, z którymi mierzy się informatyk. Przecież tak się można zamęczyć. Przemyśl, czym tak naprawdę chcesz się zajmować w życiu, wybierz kierunek, miasto, a później miejsce do mieszkania. Ja wybrałem Kraków i akademik w Krakowie oraz kierunek geodezja na AGH i zdecydowanie polecam wszystkim to miasto Smile

Moje poprzednie tematy:
    16-01-2019 16:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    radek270
    Member
    ***

    Liczba postów: 70
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #134
    RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
    (16-01-2019 16:57)student007 napisał(a):  najlepsze są przede wszystkim takie, w których ty czujesz się dobrze. Co z tego, że będziesz studiował informatykę, bo to zawód przyszłości, jeśli jesteś towarzyski i nie cierpisz zadań, z którymi mierzy się informatyk. Przecież tak się można zamęczyć. Przemyśl, czym tak naprawdę chcesz się zajmować w życiu, wybierz kierunek, miasto, a później miejsce do mieszkania. Ja wybrałem Kraków i akademik w Krakowie oraz kierunek geodezja na AGH i zdecydowanie polecam wszystkim to miasto Smile

    Oj nie zgodzę się. O ile AGH jest uznaną uczelnią o dużej renomie, to geodezja jest kompletną pomyłką z punktu widzenia rynku pracy w tej części Polski. Wszyscy znajomi którzy studiowali ten kierunek, męczyli się 3 lub 5 lat z całkami żeby wylądować w korpo obok Marleny po socjologii.
    Jeśli gdzieś jest zapotrzebowanie na ludzi z tej branży to zwykle jest to centralna i północna Polska, o dziwo także wschodnia. Przykładowe usługi geodezyjne suwałki zbiorą dużo więcej zamówień niż podobna firma na południu kraju. Nie wiem z czego to wynika - może dlatego że Małopolska jest gęsto zaludniona, a większość działek już dawno zmierzona i podzielona? Ciekawe pytanie w sumie Huh

    Moje poprzednie tematy:
      06-05-2019 15:56
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      persymona
      Member
      ***

      Liczba postów: 183
      Dołączył: Feb 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #135
      RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
      Znacie jakieś uczelnie które mają niestacjonarne studia z marketingu i social mediów? Najchętniej niestacjonarnie Smile

      Moje poprzednie tematy:
      16-05-2019 16:05
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      magda676
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,820
      Dołączył: Oct 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #136
      RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
      Kierunek warto wybrać zgodnie ze swoimi umiejętnościami, planami i potrzebami. Nauka na takich studiach nie zawsze jest prosta, dlatego mam dla Was bardzo fajną stronę https://notatek.pl/uniwersytet-wroclawski Dzięki niej znajdziecie wiele świetnych notatek, z których będzie mozna się uczyć do woli korzystając z wielu fajnych pomocy naukowych.

      Moje poprzednie tematy:
      (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-06-2019 16:27 przez magda676.)
      12-06-2019 09:45
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      persymona
      Member
      ***

      Liczba postów: 183
      Dołączył: Feb 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #137
      RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
      Znalazłam mój kierunek na https://www.wsb.pl/ jeszcze udało się załapać na niezłą zniżkę na czesne, wiem że można się starać w trakcie nauki o stypendium naukowe, płatność można rozłożyć na raty.

      14-06-2019 18:37
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Tapikur
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 1,217
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #138
      RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
      Znam te rozterki. Ja miałem to samo, ale wahałem się między filologią polską we Wrocławiu a tą w Krakowie. Ostatecznie wybrałem Kraków, ale wrocławska uczelnia też ma bardzo dobrą reputację. Kraków wybrałem ze względu na samo miasto, które uwielbiam od zawsze. Mam tu https://unibase.pl/ i nie zmieniłbym tej decyzji, choć zastanawiam się nad programem MOST i jednym semestrze we Wrocławiu, żeby poznać i tamto miasto

      Moje poprzednie tematy:
      18-06-2019 18:49
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      persymona
      Member
      ***

      Liczba postów: 183
      Dołączył: Feb 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #139
      RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
      Informatyka na pewno ma brane, jeśli ktoś ma tylko w tym kierunku uzdolnienia to jak najbardziej warto próbować, widziałam że na WSB można zaocznie zrobić https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/st...nformatyka

      27-07-2019 11:22
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      jjusti18
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 2,506
      Dołączył: Apr 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #140
      RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
      Tak naprawdę jest masa ważnych kierunków, potrzebnych specjalizacji. Najlepiej po prostu robić to co lubimy, co nas interesuje... Ja znałam dla siebie kierunek - project manager studia http://podyplomowe.wse.krakow.pl/zarzadzanie-projektami . Będę miała tam możliwość nauczenia się sprawnego i efektywnego zarządzania zespołami projektowymi z uwzględnieniem specyfiki branżowej i organizacji. A także będę mogła nauczyć się pracy na różnych programach.

      Moje poprzednie tematy:
      01-08-2019 11:54
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        studia podyplomowe dajuber 2 236 23-02-2024 01:36
      Ostatni post: alicja930
        Studia. Zepsuta. 207 134,767 21-01-2024 20:10
      Ostatni post: alicja930

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS