Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Autor Wiadomość
ziemowka
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #121
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
a bzdura jakie serce, studia mają dać nam pracę i zarobek.Według mnie trzeba iść w handel, więc jakaś szkoła handlowa, props daje tej handlowa.eu/pl/kierunki/mba, zobacz sobie kierunki, wiadomo że najlepsze będą oblegane i będzie ciężej się dostać, ale jak naprawdę Ci zależy to bierz na maksa się za naukę, podnieś oceny a będzie, dobrze. Pamiętaj że to Twoja przyszłość.

Moje poprzednie tematy:
12-12-2017 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #122
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Czasem warto kilka razy przemyśleć decyzję o podjęciu studiów. Wiele osób kończy różne kierunki i nie mogą znaleźć w zawodzie zatrudnienia. Może lepiej zrobić sobie jakiś dobry kurs, na przykład kurs trenerski? Myślę, że taka szkoła dla trenerów to całkiem dobra opcja. Zachęcam do lektury bardzo ciekawego artykułu na ten temat: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/c...ca-trenera. Może i Was zainteresuje.

Moje poprzednie tematy:
14-12-2017 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zofialipska
Member
***

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #123
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
wybierając kierunek studiów ważne jest kierować się swoimi zainteresowaniami - tym co by się chciało robić w życiu, renomą i pozytywnymi opiniami nt uczelni. Jak szukałam gdzie w okolicach Wrocławia studiować informatykę, pytałam znajomych, czytałam w internecie i najlepsze pinie pokierowały mnie do WSH we Wrocławiu. Dziś będąc już po studiach, wiem, że był to dobry wybór. POdejście do nauczania w taki sposób by absolwenci mieli pojęcie nie tylko teoretyczne ale i praktyczne - nie zawsze się to spotyka. Szukając pracy po obronie nie miałam problemu ani z jej znalezieniem, ani z odnalezieniem się w niej. A często słucham, że to co na studiach to rzeczy niepotrzebne, nieaktualne i niewykorzystywane w rzeczywistej pracy

Moje poprzednie tematy:
09-07-2018 11:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jolajw
Senior Member
****

Liczba postów: 341
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #124
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Widziałam, że wiele osób pisze o studiach medycznych. Takie studia owszem - są bardzo fajne i warto na takie studia pójść, ale pod warunkiem, że na medycynie i na biologii się znamy i już wcześniej wykazujemy jakieś zainteresowanie. W zdaniu dobrze matury z biologii na pewno pomogą kursy maturalne biologia Według mnie warto na takie kursy maturalne - biologia się udać, jeśli komuś zależy na świetny wynikach.

Moje poprzednie tematy:
06-08-2018 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rafek34
Senior Member
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #125
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Uważam, że studiować się powinno wyłącznie to, co nas interesuje... I dlatego, uważam, że wybierając kierunek studiów, warto byłoby kierować się wyłącznie swoimi zainteresowaniami... Ja, interesuję się naturą, dlatego też w każdej wolnej chwili przeglądam takie portale, jak http://www.national-geographic.pl/profil...988/blogi/ które pozwalają mi dowiedzieć się czegoś więcej o otaczającym mnie świecie...

Moje poprzednie tematy:
06-08-2018 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lirk
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,362
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #126
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
W życiu trzeba mieć ambicje i dążyć nieustannie do lepszych zysków, jak jesteś zainteresowany ciekawszą pracą, ale nie wiesz jak ją zdobyć, to informacji poszukaj na portalu http://www.menis.pl/najpopularniejsze-kierunki-studiow/

Moje poprzednie tematy:
24-08-2018 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Xkamil
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #127
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Popytałbym znajomych w tym temacie. Myślę, że z całą pewnością będą w stanie pomóc.
Moje poprzednie tematy:


    Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni
    28-08-2018 19:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tesska11
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 765
    Dołączył: Jan 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #128
    RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
    Robił ktoś z was drugi kierunek? Koleżanka zastanawia się nad studiami magisterskimi http://rekrutacja.wsb.edu.pl/kierunki-ks...ii-stopnia które powinna rozpatrzyć? Zostało niewiele czasu a ona nie umie się zdecydować.

    Moje poprzednie tematy:
      31-08-2018 05:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      trynut
      Senior Member
      ****

      Liczba postów: 376
      Dołączył: Apr 2018
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #129
      RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
      Ja polecam poszukać czegoś związanego z informatyką. Można tu zarabiać niemałe pieniądze i możliwości rozwoju są duże. Dodaatkowo możnaaa pracować nawet w kraju np. w ItMagination - https://www.absolvent.pl/pracodawcy/prof.../opinie#/.

      Moje poprzednie tematy:
        01-09-2018 12:12
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        semek
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 5
        Dołączył: Sep 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #130
        RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
        Trudno stwierdzić. Obecnie brakuje ludzi w każdej branży. Jednak nie wiadomo co będzie za kilka lat.

        Moje poprzednie tematy:
          03-09-2018 19:43
          Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Odpowiedz 


          Podobne wątki
          Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
            studia podyplomowe dajuber 2 234 23-02-2024 01:36
          Ostatni post: alicja930
            Studia. Zepsuta. 207 134,756 21-01-2024 20:10
          Ostatni post: alicja930

          Skocz do:


          Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

          Reklama:


          auto promocje, wyprzedaże

          wyprzedaże, promocje - meble


          Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS