Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Autor Wiadomość
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #141
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
ja myślę, że to kwestia mocno indywidualna. Ja np zdecydowałam się na kierunek, który pewnie do tych najbardziej popularnych nie należy - pielęgniarstwo. Jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Czesne na rozsądnym poziomie, fajne zajęcia, dość wysoki poziom, sporo praktyk.

Moje poprzednie tematy:
08-08-2019 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzony200
Member
***

Liczba postów: 215
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #142
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Zawsze najlepszym zawodem był lekarz. Szlachetny zawód, zawsze mile widziany. A jak się ma lekarza w rodzinie to już w ogóle jest super. Wink Obecnie jest wiele pomocy naukowych, także w internecie. Chociażby ta strona https://lekexam.pl/ co prawda dla osób anglojęzycznych, ale także dla nas jest taka strona.

Moje poprzednie tematy:
14-08-2019 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #143
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Ja to się zastanawiam czy szkolenia takie jak https://totalexpert.pl/szkolenie/pracown.../katowice/ maja dzisiaj racje bytu?

Moje poprzednie tematy:
18-08-2019 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja930
Posting Freak
*****

Liczba postów: 999
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #144
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Wydaje mi się, że ważne jest to aby po prostu je zrobić
___
wywóz gruzu Warszawa

Moje poprzednie tematy:
25-11-2020 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #145
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
To się ciągle zmienia. Ja Pamiętam, że jak ja szłam do średniej i szukałam w takich https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-be...rekrutacja poradnikach odpowiedniej informacji, to niestety, ale potrzebowali ekonomistów. Poszłam więc do takiej średniej, a jak wyszłam po 4 latach, okazało się, że jest przesyt, że znów szukają robotników. Dlatego róbcie to, co kochacie i tyle.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2020 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MichałWrok
Senior Member
****

Liczba postów: 436
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #146
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Do zdobycia odpowiednich kwalifikacji śmiało mogę polecić Ci, abyś zwróciła uwagę na ofertę szkół policealnych. Tym bardziej, że kierunki na których uczy szkoła Cosinus w Łodzi są dobrze dopasowane do potrzeb rynkowych jak np. technik weterynarii, BHP, rachunkowość, czy opiekun medyczny a umiejętności które tam zdobywamy przekładają się później na lepsze zarobki. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdecydowanie najlepszych decyzji!

Moje poprzednie tematy:
03-12-2020 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,817
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #147
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Tak naprawdę kierunków jest mnóstwo, ale moim zdaniem bardzo ważne jest również to, na jaką uczelnię się zdecydujemy. Moim zdaniem jedną z lepszych jest https://vizja.pl/studia-wyzsze/psycholog...,ws61.html , na której można znaleźć interesujący kierunek, jakim jest psychologia ekonomiczna. Polecam się zainteresować konkretnie tą uczelnią.

Moje poprzednie tematy:
09-12-2021 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karumas
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,952
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #148
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://pierwszamilosc10.pl

Moje poprzednie tematy:
09-12-2021 15:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fatyka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,293
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #149
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Moim zdaniem warto zapisać się do szkoły zaocznej w https://viessmann.plus/ . Moim zdaniem zawód elektryka jest doskonałym rozwiązaniem, ponieważ nie dość, że jest to dobrze płatna praca to również możecie nawet znaleźć dobrą ofertę pracy za granicą.

Moje poprzednie tematy:
20-12-2021 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #150
RE: Jakie studia są najlepsze dzisiaj?
Sama teraz stoję przed takim dylematem. Najbardziej ciekawi mnie człowiek i lubię z ludźmi rozmawiać. Dlatego zastanawiam się nad psychologiom. Tylko zastanawiam się gdzie można pracować po psychologii? Może ktoś z was ma jakiś pomysł ? Wink

Moje poprzednie tematy:
28-12-2021 10:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  studia podyplomowe dajuber 2 234 23-02-2024 01:36
Ostatni post: alicja930
  Studia. Zepsuta. 207 134,748 21-01-2024 20:10
Ostatni post: alicja930

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS