Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczury
Autor Wiadomość
toddler00
Member
***

Liczba postów: 196
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Szczury
Problem szczurów w domu towarzyszył mi od dawna. Mój dom zlokalizowany jest na wsi dodatkowo podlega jeszcze pod "stare budownictwo". Otaczają nas pola i od strony północnej zagroda. Odkąd byłem mały widywałem szczury i nie był to jakiś ogromny problem. Jednak od czasu kiedy zamieszkała ze mną małżonka ten "drobiazg" awansował do ranki największego problemu - musiałem interweniować.
Skontaktowałem się z firmą http://insector.pl/ - odszczurzanie kraków. Wizyta trwała jakieś 3 godziny. Od odwiedzin minęło pół roku. Szczurów dalej nie widać. Polecam tę firmę! Smile

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-11-2018 16:41 przez toddler00.)
20-11-2018 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wigzi
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,036
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Szczury
Jak miałam problem z myszami w domu postanowiłam zadzwonić do specjalnej firmy, która mi je wykurzy, firma https://bios.net.pl/ działa na terenie trójmiasta i ich dertyzacja wiele pomogła, teraz mam czysty dom bez żadnych robactw i zwierzątek

Moje poprzednie tematy:
24-07-2019 13:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzika_pantera
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Szczury
Moim zdaniem deratyzacja Warszawa tylko ma sens jak jest przeprowadzona przez firmę profesjonalnie się tym zajmującą. Inaczej to nie ma sensu próbować na własną rękę, szkoda czasu.

Moje poprzednie tematy:
13-07-2020 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
julek1
Senior Member
****

Liczba postów: 287
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Szczury
Trzeba zatrudnić profesjonalną firmę. Dobrze jest też uszczelnić wszystkie otwory w mieszkaniu i utrzymywać czystość. https://ddd-golawski.pl/oferta/zwalczanie-prusakow gwarantuje szybką i skuteczną pomoc w zwalczaniu prusaków, pluskiew i mrówek oraz pozbyciu się gryzoni.

Moje poprzednie tematy:
    21-07-2020 10:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    benecka
    Member
    ***

    Liczba postów: 115
    Dołączył: Jun 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #15
    RE: Szczury
    Nie od dziś wiadomo, że gryzonie powodują również szkody gospodarcze, zanieczyszczając i niszcząc żywność oraz surowce. Powinnaś zgłosić się do firmy DDD Usługi, aby szybko i skutecznie się ich pozbyć.

    Moje poprzednie tematy:
    27-07-2022 06:33
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS