Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom i ogród
Autor Wiadomość
demondi
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Dom i ogród
(21-03-2014 14:36)agatkao napisał(a):  A czy takie plandeki też są wykonane z agrowłokien? jestem ciekawa bo moja mama w tym roku kupiła takie plandeki do naszego ogrodu. Mam nadzieję że kupiła odpowienie i będą się nadawać, bo nie jesteśmy specjalistkami.A może ktoś zna jakiś dobry środek na krety bo co roku niszczą nam nasz wypielęgnowany trawnik..

Jeśli chodzi o dobrej jakości plandeki, polecam zajrzeć na stronę Plandeki Sikorski.

Moje poprzednie tematy:
    19-07-2017 15:21
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda1990
    Member
    ***

    Liczba postów: 150
    Dołączył: Jun 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #132
    RE: Dom i ogród
    A ja zawszę czerpie inspiracje z internetu. Tam zawszę znajdę najnowsze trendy i pomysły, wszystko jest ładnie pokazane i nadające się do użycia u siebie. Architektura jest tak piękną dziedziną, uwielbiam ciągle coś nowego przeglądać a ostatnio najbardziej spodobał mi się portal Sztuka Architektury gdzie są projekty niemal z całego świata Smile

    Moje poprzednie tematy:
    27-07-2017 15:50
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    tripletrouble
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 3
    Dołączył: Aug 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #133
    RE: Dom i ogród
    Do domu i ogrodu oczywiście niezbędne są kwiaty Smile Ja do swojego wnętrza zamawiałem storczyki i kwiaty w skrzynkach z https://flowersatelier.com/pl/ i do dziś wyglądają naprawdę fantastycznie. Ogólnie dobrą ofertę tam mają, bo dowóz jest też wysokiej jakości. No i moim zdaniem kwiaty to ozdoba, która pasuje do wszystkiego i przede wszystkim nadaje życia naszym czterem ścianom

    Moje poprzednie tematy:
      07-08-2017 15:17
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      posstal
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 3
      Dołączył: Aug 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #134
      RE: Dom i ogród
      Przy każdym przedsięwzięciu wymagającym zagospodarowania terenem opinia geodety bywa kluczowa, nie ma co bagatelizować ich zdania: wystarczy zobaczyć na http://geodezjakajda.pl/mienie-zabuzanskie jak szczegółowe i konkretne są ich opisy. Jeżeli oleje się tak ważną kwestię, to potem można tylko żałować niestety :/

      Moje poprzednie tematy:
        13-08-2017 12:50
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        lannis
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 2
        Dołączył: Aug 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #135
        RE: Dom i ogród
        Dla domu ważne jest, aby dach był czysty i zadbany, bo to on pierwszy rzuca się w oczy. Czyszczenie dachu warto zostawić osobom, które się na tym znają, dla zwykłego człowieka to trochę niebezpieczne zajęcia. Bardzo dobre usługi w dobrych cenach oferuje ekipa z http://czyszczeniedachow.com/ - osobiście korzystałem z ich usług i byłem naprawdę zadowolony.

        Moje poprzednie tematy:
          14-08-2017 09:56
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          konratik
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 17
          Dołączył: Sep 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #136
          RE: Dom i ogród
          (12-04-2014 22:07)yoohoo napisał(a):  Jeśli chodzi o ogród, to polecam zakup traktorka kosiarki. Nie dość, że naprawdę bardzo ułatwia to pracę, to jeszcze może być to świetna zabawa dla trochę młodszych domowników (oczywiście na tyle dużych by móc zasiąść za tym "pojazdem"). Odkąd my taką mamy, to nie trzeba już mojego brata zaganiać do koszenia trawy...

          No, przyznam szczerze, że sam bym sobie pojeździł chętnie takim niby-quadem Tongue

          Moje poprzednie tematy:
            18-09-2017 16:35
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            zosienka
            Posting Freak
            *****

            Liczba postów: 1,758
            Dołączył: Feb 2016
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #137
            RE: Dom i ogród
            Bardzo ważna jest też kwestia ogrodzenia. Przykładowo w ofercie firmy TCS Ogrodzenia: http://tcsogrodzenia.pl/ znajdziecie różne rodzaje ogrodzeń - panelowe, palisadowe czy łupane. Wybór jest ogromny więc myślę, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

            Moje poprzednie tematy:
            21-09-2017 11:57
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            koninko
            Junior Member
            **

            Liczba postów: 5
            Dołączył: May 2017
            Reputacja: 0
            Status: Offline
            Post: #138
            RE: Dom i ogród
            Zastanawiam się czy samemu zrobić oczko na swoim ogrodzie. Kupiłem z żoną dom na osiedlu Koninko pod Poznaniem http://www.koninko.com.pl z ogrodem i chciałbym mieć na nim właśnie oczko wodne. Orientuje się ktoś czy można takie coś zrobić samemu?

            Moje poprzednie tematy:
              (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-10-2017 16:06 przez koninko.)
              11-10-2017 16:06
              Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
              Adamos
              Junior Member
              **

              Liczba postów: 6
              Dołączył: Oct 2017
              Reputacja: 0
              Status: Offline
              Post: #139
              RE: Dom i ogród
              Cześć. Czy znacie może jakąś napawdę sprawdzoną firmę z województwa śląskiego (najlepiej z Katowic), która zajmuje się szeroko pojętą geodezją? Potrzebuje kompleksowej usługi w zakresie przygotowania działki pod budowę domu i zastanawiam się właśnie kogo wybrać. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że ilość ofert w Internecie jest tak obszerna, że ciężko się na coś sensownego zdecydować.

              Popytałem też o to wśród znajomych z Katowic i polecali mi tę firmę http://geobud.pl Faktycznie, trzeba przyznać, że oferta wygląda dość zachęcająco. Nie dość, że mają ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, to jeszcze dodatkowo jasno trzeba powiedzieć, że mają niezłe opinie w Internecie. Co o tym sądzicie? Czy ktoś z Was może miał z nimi jakąś styczność i jest w stanie stwierdzić, czy warto z nich skorzystać? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju sugestie i porady w tym obszarze tematycznym.

              Dodam jeszcze, że będę się również decydował na przydomową oczyszczalnię ścieków, a widziałem, że takie coś również oferuje ta firma, którą podlinkowałem. Miałbym więc ten problem z głowy.
              Moje poprzednie tematy:


                Życie jest wspaniałe!
                15-10-2017 16:50
                Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
                Erikas
                Junior Member
                **

                Liczba postów: 4
                Dołączył: Oct 2017
                Reputacja: 0
                Status: Offline
                Post: #140
                RE: Dom i ogród
                Naszym ogrodem na szczęście zajmuje się moja siostra, która jest architektem i to uwielbia!

                Moje poprzednie tematy:
                  15-10-2017 23:52
                  Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
                  Odpowiedz 


                  Podobne wątki
                  Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
                    dom seniora fatyka 4 473 15-04-2024 13:01
                  Ostatni post: Eagle
                    ogród Wysoka44 77 49,977 09-04-2024 11:00
                  Ostatni post: dajuber

                  Skocz do:


                  Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

                  Reklama:


                  auto promocje, wyprzedaże

                  wyprzedaże, promocje - meble


                  Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS