Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasza miłość.
Autor Wiadomość
sarnaaaa
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wasza miłość.
Moja miłość ma na imię Sebastian. Historia jest tak, że znaliśmy się od 6 lat, ale dopiero 4 miesiące temu zaczęło nas ku sobie ciągnąć. Chociaż on miał dziewczynę . No ale los tak chciał, że już 3 miesiące jesteśmy razem

Moje poprzednie tematy:
11-06-2012 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kaczy
Member
***

Liczba postów: 59
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #12
RE: Wasza miłość.
Więc tak Moja Miłość zowie się Magdalena Smile Poznaliśmy się przez wspólną przyjaciółkę Tongue i tak sobie bimbamy prawie 3 lata Smile

Moje poprzednie tematy:
12-06-2012 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
faith
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Wasza miłość.
Moja miłość z kolei ma na imię Miłosz. Nasza historia jest jak z filmu. na początku przez wszystkie klasy byliśmy wrogami, ale w tym roku, byłam 'świadkiem' jego bijatyki, gdyby nie moje zeznanie, którego nie widzialam bylaby policja. przechodziłam wtedy gdy się bił i potem było , że widziałam. zaczeliśmy ze sobą pisać, i tak to się w sumie zaczęło. chociaż na początku ja nic nie czułam... w kwietniu miał przeze mnie wypadek na skuterze, wywalił się o mój kubek z loda. chociaż teoretycznie to nie przeze mnie. od tamtej pory go kocham. nie jesteśmy ze sobą. on konczy szkołę, przeprowadza sie na wakacjach... coż swoją szansę straciłam... gdybym zakochała się wcześniej już dawno bylibyśmy razem.

Moje poprzednie tematy:
17-06-2012 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gemello
Papcio Dżemuś
****

Liczba postów: 349
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: -1
Status: Offline
Post: #14
RE: Wasza miłość.
Żaneta Big Grin jak ją poznałem xD?

No więc tak, tańczyłem kiedys taki dziwny uliczny taniec (dla wtajemniczonych C-walk) spotkalismy sie z kolegami na tyłach galerii handlowej w celu pocwiczenia nowych krokow. Jeden z nich zaprosil tam dwie dziewczyny ;D
Po paru tygodniach, przegladałem zdjecia w tedy jeszcze chyba na Naszej klasie. i zobaczyłęm jedna z nich i ja zaprosiłem na nastepni trening ;D bylo fajnie, po paru spotkaniach bylismy juz ze soba, lecz tej miłej osobce cos strzelilo do glowy ze ja jestem inny niz na poczatku. Ok niby powod normalny Big Grin moze faktycznie sie zmieniłem ! ALE, ja z nia zdarzyłęm być tylko dwa tygodnie o_O wiec... eh xD zerwała ze mna na GADU GADU ! XD poprzesz przyjaciolke xD wstyd ;p no ale trudno, na drugi dzien chcialem zrobic jej za zlosc wiec postanowilem ze pojade z nia i jej kolezanka Żaneta do galerii na zakupy, i specjalnie przystawiałem sie do zanety, co sie pozniej okazało : O! to była idealna dziewczyna dla mnie Big Grin Rozmawiała sie z nią wręcz idalnie Big Grin mielismy tego samego rodzaju poczucie chumoru Big Grin zdanie na rozne tematy i wszystko co kreci 16 latkow xD w sumie od tego czasu jak ją poznałem minął miesiąc i zaczełą dziać sie co raz to powazniej miedzi nami ;D i tak dokladnie 24 maja (data ustalona po miesiący bycia ze sobaBig Grin poniewaz nie bylo jasno powiedziane ze na 3 2 1 zaczynami ze soba byc) zaczelismy byc ze soba Big Grin i tak jakos sie to kreci 3 rok ^^
Moje poprzednie tematy:


Ja tak sobie marzę,
Że jesteśmy w siódmym niebie,
Że nadszedł czas i w sam raz
Trafiło tam każde z nas.


Ja nie mam przyjaciół, ja mam tylko wrogów ktorych z czasem pokochałem.
17-06-2012 21:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
maxie
Junior Member
**

Liczba postów: 34
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Wasza miłość.
Moja dziewczyna ma na imię Dominika, poznaliśmy się w "Elce" podczas kursu na prawo jazdy Wink Jako, że jeździliśmy po 3 osoby po 2 godziny każda, to instruktor zaproponował, że wysadzi Nas na kawę. I tak jakoś się zaczęło, spotkania potem związek..... i 3 lata stuknęły. Obecnie mieszkamy razem, lecz ślubu nie mamy. ;>

Moje poprzednie tematy:
19-06-2012 10:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dzelaa
Member
***

Liczba postów: 120
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #16
RE: Wasza miłość.
,moja miłość Kamil Tongue poznałam przez koleżankę na imprezie, później tylko na cześć byliśmy ale ost tak wyszło że jesteśmy razem :,,
Moje poprzednie tematy:


"chodź, pokażę Tobie świat w moich barwach"
19-06-2012 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szymon199
Pszemek :D
***

Liczba postów: 74
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #17
RE: Wasza miłość.
Mnie dwa razy tylko i na szczęście ogłupiło Big Grin teraz wiodę sobie spokojne życie bo to mi nie jest aż tak potrzebne, że tak to ujmę, czekam na odpowiedną Wink



Posty niezwiązane z tematem zostały usunięte.


Demolition Man

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-06-2012 22:29 przez Demolition Man.)
20-06-2012 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Słomka
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Wasza miłość.
Z Michałem poznała mnie moja przyjaciółka, bo znali się z kolonii, jakiś rok temu. Później jakoś kontakt się urwał, a jakieś pół roku temu zaczęliśmy pisać ze sobą i się spotkaliśmy i tak od 3 miesięcy jesteśmy razem .Smile
Metal, satanista, sado-maso ^^ ale bardzo go kocham. Smile Uwielbiam jak headuje, chociaz ma krotkie wlosy ^^ Chce zapuscic brode jak basista Slayera ( o ile ktoś kojarzy) ^^

Moje poprzednie tematy:
24-06-2012 18:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Błażejuu
Habababa?
***

Liczba postów: 131
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #19
RE: Wasza miłość.
Moja miłość ma na imię Ręka. Znamy się już 18 lat. Cały czas ze sobą, lubimy razem świrować. Parę miesięcy temu był miesięczny kryzys który zwał się "Dominiką" ale już wszystko wróciło do normy i wciąż jesteśmy razem. To jest miłość od pierwszego wejrzenia. I chyba do grobowej deski Big Grin
Moje poprzednie tematy:


Myślą, że są lepsi nie są, Nie czuj się gorszy
Kto im dał prawo żeby móc nas osądzić ?
Dosyć ! Spójrz mi w oczy, wiesz przecież
Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze.
24-06-2012 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jacky
DYKTATOR MODERATOR
******

Liczba postów: 318
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 10
Status: Offline
Post: #20
RE: Wasza miłość.
NIE ZDZIW SIE JAK RĘKA ZACZNIE CIĘ PROSIĆ O RĘKAWICZKI ALBO NOWE BUTY
Moje poprzednie tematy:


AngryTak bardzo nie macie życia Angry
25-06-2012 01:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsza miłość dajuber 0 58 23-01-2024 09:34
Ostatni post: dajuber
  Wasza miłość dajuber 0 75 19-01-2024 13:12
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS