Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wózki widlowe boczne
Autor Wiadomość
kreatura
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
wózki widlowe boczne
hej, chcę kupić wózek widłowy boczny, takie coś jak tutaj - ale mam taki dylemat (jednak są mega drogie) i jaką firmę wybrać tak żeby wózek był porządny a żeby nie przepłacić???

Moje poprzednie tematy:
05-12-2018 16:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lena007
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,315
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #2
RE: wózki widlowe boczne
Prawda jest taka, że czasem trudno się zdecydować jaki wózek spalinowy wybrać. Nie da się ukryć, że na rynku jest wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że trzeb się najpierw dobrze zorientować, aby faktycznie wybrać opcję, która będzie niedroga i spełni nasze oczekiwania. Nie ma co przepłacać. Patrzcie na stosunek jakości do ceny.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2021 21:08 przez lena007.)
06-06-2021 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: wózki widlowe boczne
Na pewno ciekawym i niezwykle praktycznym rozwiązaniem może okazać się elektryczny wózek widłowy. Myślę, że warto poczytać sobie o tego typu rozwiązaniu. Zawsze bowiem należy stawiać na urządzenia, które nie tylko są praktyczne, ale również zapewniają bezpieczeństwo i usprawniają pracę. Pomyślcie o tym koniecznie. Taki wózek widłowy ma bowiem wiele różnych zastosowań.

Moje poprzednie tematy:
07-08-2021 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
śliwa
Posting Freak
*****

Liczba postów: 842
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: wózki widlowe boczne
Warto na pewno na spokojnie sobie poczytać w jaki sposób działa widlak elektryczny. Trzeba poznać jego funkcje, prace oraz parametry, bo dzięki temu będziecie mogli wybrać idealne rozwiązanie, które będzie dopasowane do konkretnych potrzeb firmy oraz oczywiście możliwości finansowych. Trzeba stawiać na dobry i praktyczny sprzęt, który ułatwi i usprawni pracę.

Moje poprzednie tematy:
18-09-2021 17:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: wózki widlowe boczne
Wiele wózków widłowych zasilanych jest gazem z butli, dlatego warto wiedzieć, jak sprawdzić stan butki gazowej a także jak bezpiecznie korzystać z wózka gazowego. Przydatne informacje dotyczące butki gazowej do wózka widłowego znajdziecie w artykule https://toyota-widlowe.pl/blog/35_5-najw...azowa.html .Z materiału dowiedzie się jak sprawdzić poziom gazu w butli, jak rozpoznać kończący się gaz oraz jak wymienić butlę na nową.

Moje poprzednie tematy:
27-12-2021 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
monikabert90
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,419
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: wózki widlowe boczne
A czy ktoś z Was wykorzystuje może w swojej pracy wózki widłowe terenowe? Ja słyszałam, że aby móc je obsługiwać, potrzebne są specjalne uprawnienia. Takie wózki świetnie się sprawdzają podczas pracy w trudniejszych warunkach w terenie, nawet w złą pogodę. Ich cena nie należy do najmniejszych, ale dobrym rozwiązaniem dla firm jest również zakup takich używanych wózków.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2022 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: wózki widlowe boczne
Szczerze mówiąc, to trudno jest zdecydować się samodzielnie na poszczególne sprzęty do swojej firmy. Ja przeglądałam różne oferty i nie wiem na co postawić. Znalazłam jednak artykuł - jak działają elektryczne wózki paletowe http://dzialdowo.dlawas.info/wiadomosci/...id,20322,a i może tam czegoś więcej się dowiem...

Moje poprzednie tematy:
03-02-2022 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,218
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: wózki widlowe boczne
Jak już rozmawiamy o wózkach widłowych, to przyznam szczerze, że mnie ostatnio zainteresował wynajem takich maszyn. Znajomy podpowiedział mi, że tego typu usługi mogę znaleźć między innymi w ofercie tej firmy http://www.elektro-complex.pl/sprzedaz-wozkow.html i chciałabym się was zapytać, czy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług. Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna

Moje poprzednie tematy:
27-02-2022 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
byniek
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,592
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: wózki widlowe boczne
No dobrze, a czy ktoś z obecnych oddawał tutaj do firmy https://cswim.pl/978-serwis-wozkow-widlowych wózki widłowe żeby przeprowadzili serwis? Poprzednia ekipa kompletnie sobie z tym nie poradzila więc zalezy mi teraz na kims bardziej profesjonalnym. Ich sporo osob poleca, doradzicie mi?

Moje poprzednie tematy:
02-03-2022 14:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #10
RE: wózki widlowe boczne
Niezależnie jaki rodzaj wózka wybierzecie będzie Wam potrzebny odpowiedni maszt do wózka widłowego http://motopl.com/2022,maszt-do-wozka-wi...-2749.html . Maszt jest niezbędny do podnoszenia karetki wideł i bez niego nie da się unieść ładunku na wymagana wysokość. Warto pamiętać, że istnieją różne rodzaje masztów, dlatego ważne jest to, by wiedzieć jak dobrać odpowiedni masz do posiadanego wózka.

Moje poprzednie tematy:
04-05-2022 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wózki widłowe używane malgosiaczek 2 224 13-10-2023 11:31
Ostatni post: ninjaa
  czy potrzebuje uprawnienia na wózki ręczne? gretek 1 767 24-09-2023 16:03
Ostatni post: monikabert90

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS