Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Autor Wiadomość
pewos
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Cześć, zmiana banku na inny to w dzisiejszych czasach normalna sytuacja. Warto zrobić to, gdy Twój bank podniesie zbyt mocno opłaty.

W tych dwóch zdecydowanie postawił bum na ING Bank Śląski.

Przewidywane daty rozliczenia wniosków liczone są na podstawie historycznych terminów rozliczeń z poszczególnymi instytucjami i są tylko orientacyjne. Rzeczywiste rozliczenie zależne jest tylko i wyłącznie od współpracujących z nami instytucji. Dla nowych kampanii reklamowych, ze względu na brak historii rozliczeń, system nie może estymować odpowiednich dat.

Bank dokłada wszelkich starań, aby kampanie były rozliczane jak najszybciej. Wiem, że zrecenzowane tutaj https://finansenaplus.pl/bank-nest-konto...ne-oplaty/ wspólne konto w NEST Banku, należy obecnie do czołówki rachunków bez opłat w Polsce. Wiem, że opinie na temat tego podmiotu bywają różne, jednak zawsze z tego, co widzę przeważają pozytywne tendencje. Będąc klientem Smarta, który przekształcił się w NEST Bank mogę powiedzieć, że mam doświadczenie z tą instytucją. Na tyle dobre, ze mogę bez problemu polecić nest konto na rachunek wspólny dla statystycznego klienta. Cool

Zresztą nie od dziś wiadomo, że w wielu konkurencyjnych podmiotach skoczyły w górę prowizję. Nie tylko za użytkowanie, konta, ale również karty debetowej. Będąc nadal aktywnym użytkownikiem produktów bankowych mogę stwierdzić, że ta oferta jest dla mnie jedną z lepszych.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-02-2019 19:46 przez pewos.)
02-09-2017 13:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wybrać konto w ING czy Mbanku? - pewos - 02-09-2017 13:24

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wideodomofony czy mozna go zintegorwac z kamerami monitoringu? olgiernuk79 2 6,724 24-05-2024 09:09
Ostatni post: dajuber
  Wolicie gry na PC czy playaka 4? Spartanka20 12 5,334 17-05-2024 12:20
Ostatni post: pati99

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS