Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Autor Wiadomość
oweto
Member
***

Liczba postów: 51
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Lightbulb Wybrać konto w ING czy Mbanku?
Cześć, założyłem ten wątek, bo mam pytanie. Na dużym forum na pewno znajdą się osoby, które pomogą mi odpowiedzieć na ten temat. Czy lepiej będzie zdecydować się na konto w ING Banku Śląskim, czy też może mBanku? Ewentualnie podpowiedzi, które zmienią moje podejście do wybranego rachunku bankowego. Sadząc po dużej rotacji klientów to oferty banków zbyt szybko się zmieniają, zaś w ING opinie są lepsze. Pojawiają się nagle opłaty za kartę albo bankomaty. Dlatego postanowiłem zadać dość ważne dla mnie pytanie. Huh

Nie ukrywam, że chcę bazować na Waszych doświadczeniach i opiniach związanych z sektorem bankowym. Będę chciał wybrać odpowiedni bank dla siebie. Wiem już że konto direct ing opinie i recenzje w internecie wśród klientów zbiera dość pozytywne. Dotychczas zmieniałem banki już dwukrotnie i teraz rozważam przejście na direct w banku ing albo ekonto w mbanku. Za każdym razem, gdy poprzedni mój bank podwyższył opłaty za rachunek brałem nogi za pas i wybierałem tańszą opcję. Życie już dawno nauczyło mnie, że nie warto być lojalnym. Zaś mobilność i nie pozwalanie na wciąganie się w opłaty. Dobrze wiedzieć, że w innych bankach można znaleźć często o wiele lepsze oferty niż w Twoim obecnym i ja tak robię co kilkanaście miesięcy. Smile

Gdzie obecnie się przenieść, aby konto nie było zbyt drogie w utrzymaniu?

Moje poprzednie tematy:
02-09-2017 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Wybrać konto w ING czy Mbanku? - oweto - 02-09-2017 13:20

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy kołdry wełniane nie drapią? Spartanka20 1 640 03-05-2024 12:04
Ostatni post: patisia78
  Co wybrać na taras natkawal76 60 27,000 29-03-2024 11:35
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS