Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie zainwestować i mieć wysokie zyski?
Autor Wiadomość
pewos
Member
***

Liczba postów: 53
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Gdzie zainwestować i mieć wysokie zyski?
To co się dzieje z oprocentowaniem lokat bankowych i kont oszczędnościowych to jakiś żart. Spadły ostatnio poniżej poziomu inflacji. To oznacza, że nasze pieniądze tracą na wartości zamiast dla nas zarabiać. Szukam, więc sprawdzonego sposobu, aby zainwestować kwotę 5000 zł. Jestem świadomy nieco wyższego ryzyka podczas lokowania środków w produkty pozabankowe. Jednak chcę zarabiać więcej niż kilka procent rocznie. To jest mój cel i tego się będę trzymał. Bezpośrednie inwestowanie na giełdzie nie jest dla mnie. Podobnie, nie mam dużej wiedzy o rynku Forex. Tam większość samodzielnych inwestorów według statystyk traci pieniądze, zamiast je pomnażać.

Myślałem o handlu internetowym albo własnym biznesie. Jednak 5 tys. złotych to zbyt niska kwota, aby w obecnych czasach zbudować firmę. Czytałem trochę o możliwości inwestowania w internecie http://osiagnieszto.pl/jak-zainwestowac-5000-zl-gdzie/ w biznesy będące na początku swojej drogi rozwoju. Firmy, które dynamicznie się rozwijają i nie dostrzegł ich jeszcze rynek. Tak jak robią to zamożni, tzw. aniołowie biznesy, którzy za pieniądze na rozwój firmy mogą zyskać w niej udziały albo określoną część zysku. Czytałem, że w interencie próg wejścia w takie biznesy jest o wiele niższy. Dlatego więcej udziałowców, inwestorów albo reklamodawców może skorzystać i zarabiać online. Przyznam, że mam lekkie obawy. Big Grin

Jednak przecież tysiące ludzi zarabia w ten sposób w Polsce. Na świecie myślę, że są to miliony aktywnych i dynamicznych ludzi. Takich, którzy wzięli swój los w swoje ręce. Mając możliwości warto je wykorzystać i inwestować online. Wykorzystując dar od losy, jakim jest to że urodziliśmy się w tak wspaniałych czasach. Cool

Moje poprzednie tematy:
11-07-2017 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Gdzie zainwestować i mieć wysokie zyski? - pewos - 11-07-2017 23:22

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mieszkanie - gdzie ubezpieczyć ? Basia 13 8,322 30-04-2024 12:48
Ostatni post: maminka
  Gdzie kupić modne ubrania? ragerian87 127 53,691 20-04-2024 21:22
Ostatni post: maminka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS