Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni?
Autor Wiadomość
ArekKamicki
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni?
Witam wszystkich na forum.
Czasem wydaje mi się, że dziewczyny są nie tylko z innego świata, ale również są bardzo egoistyczne i nie obchodzi ich to, czego oczekuje facet. Chodzi o to, że właśnie zerwałem z kobietą, która właśnie taka była.
Byliśmy ze sobą około dwa lata i nigdy nie było do końca dobrze. Ona zawsze mówiła o tym, czego ona potrzebuje, a nie myślała w ogóle o swoim chłopaku - czyli o mnie. To było bardzo męczące i irytujące. Robiła dosłownie wszystko tak, jak nie należy. Jakby nie miała zielonego pojęcia o facetach. To cud, że wytrzymałem z nią tyle czasu, ale to wszystko dlatego, że naprawdę ją kochałem. Sytuacja zmusiła mnie jednak do zakończenia tej miłości.
Czy kobiety mają jakiekolwiek pojęcie o tym jak w jaki sposób mężczyźni myślą i czego oczekują od dziewczyn? Chodzi mi o takie "głębsze" pojęcie. Mam szczerą nadzieję, że takich kobiet jak moja była jest naprawdę niewiele, gdyż nie chciałbym znowu na taką trafić...
Nikomu też nie życzę takiego związku, w którym facet nie może poczuć się swoja, a co najwyżej jak przysłowiowy śmieć, który nie jest w tym wszystkim ważny.

Moje poprzednie tematy:
09-10-2016 22:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Czy kobiety wiedzą w jaki sposób myślą mężczyźni? - ArekKamicki - 09-10-2016 22:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Psycholog - Wawa, jaki to koszt? Fanta 36 24,517 30-09-2023 09:21
Ostatni post: jjusti18
  Zegarek, jaki kupić? nina18 9 970 07-05-2022 12:35
Ostatni post: barto776

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS