Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gry na iphone, ipod i ipad.
Autor Wiadomość
niemenka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Gry na iphone, ipod i ipad.
Z tego co wiedzę po moich znajomych to większość z nich ma Andka. iOS to nadal niszowy system - wynika to najprawdopodobniej z jego ceny. Ja się do mojego iPhone i iOS tak przyzwyczaiłam, że nie zamieniłabym go na żaden inny model ;P
Jeżeli chodzi o gry, to większość ciekawych tytułów pójdzie zarówno na Androidzie jak i iOS. Przykłady? Proszę bardzo!
Sała seria Angry Birds:
Angry Birds GO!
Angry Birds: Star Wars II
Angry Birds Seaons
Kolejne gry w które powinien pograć każdy szanujący się gracz to GTA: San Andreas V na urządzenia mobilne. Na początku gra była kiepsko odbierana przez graczy ale teraz zbiera dobre recenzje.
Lubię sobie również pograć od czasu do czasu w jakieś wyścigi. Jedną z lepszych gier które udało mi się znaleźć to Need for Speed. Zajrzyjcie sobie także od czasu do czasu na http://yourapps.info/gry-na-androida - jest to jeden z większych serwisów z recenzjami gier i aplikacji na iPhone (i inne urządzenia z iOS).

Moje poprzednie tematy:
18-01-2014 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Gry na iphone, ipod i ipad. - Osx - 20-07-2012, 15:50
RE: Gry na iphone, ipod i ipad. - niemenka - 18-01-2014 19:24

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie gry karciane polecacie ? luiz 5 3,319 19-02-2024 11:37
Ostatni post: pati99
  Install iOS 14, iPadOS 14 on Your iPhone And iPad Now Aida01 0 725 22-09-2020 08:36
Ostatni post: Aida01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS