Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Choroby nerek
Autor Wiadomość
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Choroby nerek
Według mnie warto przede wszystkim wykonywać regularne badania i mieć swoje zdrowie pod ciągłą kontrolą ponieważ nigdy niewiadomo co może nam się przydarzyć. Sama nigdy nie spodziewałam się, że mogę mieć jakieś problemy zdrowotne. Już udało się z wszystkim uporać, ale to przestroga dla wszystkich - warto wykonywać badania profilaktyczne! Co do konkretnie już tematyki wątku to ja bardzo dużo dowiedziałam się od Dbajonerki, to stronka o takiej samej nazwie dbajonerki.pl Znajdziesz tam między innymi najważniejsze zasady dbania o nerki, odpowiednio dopasowane przepisy dietetyczne, a także konkretne informacje o produktach, które mogą miedzy innymi zadziałać pomocniczo przy chorobie nerek jaką jest kamica. Sama jakiś czas temu intensywnie korzystałam z porad i sugestii umieszczonych na tej stronce i widziałam naprawdę dobre rezultaty. Jestem przekonana, że Ty również się nie zawiedziesz. Daj koniecznie znać co sądzisz o tej stronce i czy udało Ci się z niej uzyskać jakieś cenne wskazówki!

Moje poprzednie tematy:
27-09-2021 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Choroby nerek - adolescencia - 22-09-2021, 14:34
RE: Choroby nerek - betty36 - 27-09-2021 15:36
RE: Choroby nerek - grajcarek - 06-10-2021, 14:32
RE: Choroby nerek - Kazikdobry - 19-11-2021, 14:37
RE: Choroby nerek - Areni - 21-11-2021, 20:40
RE: Choroby nerek - fatyka - 23-11-2021, 12:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS