Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przelew na konto w banku
Autor Wiadomość
micho
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Przelew na konto w banku
Gdy nadeszła pora na zmianę banku na tańszy nie byłem pewien czy dokonam właściwego wyboru. Dlatego zamiast słuchać znajomych zasięgnąłem bardziej profesjonalnej wiedzy, decydując się przejrzeć w tym celu specjalistyczne blogi i fora finansowe. Wiem, że wiedza specjalistów jest o wiele bardziej wartościowa od informacji, jakie można uzyskać na temat przypadkowych osób ze swojego otoczenia. Dlatego podejrzewam, że wybrane przeze mnie i blogerów finansowych konto osobiste w NEST Banku może być strzałem w dziesiątkę. Mam na myśli pozytywne opnie o nest banku, na które natrafiłem w sieci. Wiedząc że nest bank konto opinie o rachunku nadal zbiera dość dobre. Zwłaszcza na forach dyskusyjnych, gdzie nie królują wypowiedzi konkurencji bez merytorycznej treści. Co więcej czytając recenzje Nest konta dla klientów indywidualnych na stronach ekonomicznych utwierdziłem się w przekonaniu że ten wybór może być jednym z lepszych, jakich mogę dokonać obecnie. Sieć umożliwia nam teraz zawsze poznanie recenzji na temat produktu albo usługi, która nas interesuje. Właśnie Nest Bank opinie przeczytane w sieci miał na tyle pozytywne, że postanowiłem otworzyć rachunek osobisty. Aktualnie co ważne pozbawiony opłat nie tylko za prowadzenie, lecz również za korzystanie z karty płatniczej i sieci bankomatów w całej Polsce.

Moje poprzednie tematy:
    14-11-2018 00:37
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Wiadomości w tym wątku
    Przelew na konto w banku - niemenka - 30-09-2018, 12:02
    RE: Przelew na konto w banku - roloz - 01-10-2018, 17:11
    RE: Przelew na konto w banku - Sivney - 01-10-2018, 21:23
    RE: Przelew na konto w banku - masew - 07-10-2018, 20:12
    RE: Przelew na konto w banku - micho - 14-11-2018 00:37
    RE: Przelew na konto w banku - Roko - 20-11-2018, 00:54

    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Konto oszczędnościowe luiz 42 23,413 17-01-2023 02:41
    Ostatni post: magda676
      Konto dla studenta czekolada4 4 3,019 26-10-2022 13:07
    Ostatni post: pieknyolek

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS