Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Firma budowlana jaki sprzęt
Autor Wiadomość
adolescencia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 894
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Firma budowlana jaki sprzęt
Własna firma budowlana to naprawdę świetny pomysł na biznes! Coś o tym wiem, bo też prowadzę taką firmę z mężem Smile Ja zajmuje się głównie księgowością, sprawami kadrowymi no i oczywiście kupowaniem sprzętu i potrzebnych materiałów. Co prawda nie znam się za bardzo na sprzęcie, ale mój mąż za to jest tu ekspertem! Zawsze sporządza mi dokładną listę zakupów i zamówień, które mam złożyć. Ostatnio chciał nowe, precyzyjne narzędzia diamentowe od https://www.husqvarnacp.com/pl/narzedzia-diamentowe/ . Skontaktowałam się z firmą husqvarna i udało mi się zamówić wszystko, co zażyczył sobie mój mąż Big Grin Było to kilka miesięcy temu i od tej pory mamy coraz to więcej zamówień! Nie sądziłam, że porządny sprzęt może tak dobrze wpłynąć na renomę firmy i sprawić, że klienci będą częściej do nas wracać. Teraz pracujemy z największą precyzją, bo materiały takie jak kamień, beton i stal są cięte równo, dokładnie i sprawnie. A to zapewnia nam komfort pracy, dużo większą dokładność no i zadowolenie klientów Smile

Moje poprzednie tematy:
08-03-2019 17:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Firma budowlana jaki sprzęt - adolescencia - 08-03-2019 17:28

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Własna firma halka 55 16,093 14-05-2024 16:15
Ostatni post: maminka
  firma sprzatająca dajuber 0 58 13-05-2024 14:44
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS