Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokąd warto jest pojechać nad morze
Autor Wiadomość
niemenka
Member
***

Liczba postów: 169
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Dokąd warto jest pojechać nad morze
Ja również potwierdzam, że Świnoujście jest bardzo ładne - moim zdaniem najbardziej urokliwy chyba kurort na zachodnim wybrzeżu Bałtyku.
W zeszłym roku udało nam się zebrać wspólnie z paczką znajomych i pojechać tam na ponad tydzień. Bardzo dobrze się bawiliśmy. Miejscowość jest stosunkowo spora a my lubimy wieczorem gdzieś wyjść , trochę się zabawić Wink Nie martw się - znajduje się tam tyle ciekawych restauracji czy dobrych knajpek, że po prostu nie można się nudzić.
Jeśli również jedziesz grupką tak jak my to zdecydowanie lepiej opłaca się wynająć osobne mieszkanie tak jak my zrobiliśmy. O wiele taniej niż w hotelu ponieważ każdy się zrzuca a i wygoda bardzo duża. Trochę zaszaleliśmy i wynajęliśmy sobie naprawdę luksusowy apartament, tutaj możesz sobie zobaczyć: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apar...79_424-spa - pochwalę się, że sama go znalazłam Wink Bardzo duży, ładny elegancki salon co widać na zdjęciu poniżej. Sypialnia również ładna. Spora przestrzeń ponieważ miał aż 75 m2 co nam bardzo odpowiadało.
Duża wygoda i bliskość zarówno plaży jak i imprezowego centrum.
Fakt, że znajduje się aż na 3 piętrze ale nie przesadzajmy, młodym nie powinno to przeszkadzać Tongue
[Obrazek: ae403ce8a3498fc5591b309adfc5dca587d674d5.jpg]

Moje poprzednie tematy:
22-03-2014 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dokąd warto jest pojechać nad morze - niemenka - 22-03-2014 14:41

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak ważna jest klimatyzacja ? karumas 5 518 29-03-2024 13:08
Ostatni post: dajuber
  Jak ważny jest dla Ciebie twój pies ? TobiaszR 17 7,351 26-10-2023 17:12
Ostatni post: albatros

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS