|
Forum na sprzedaż?
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 50 Dołączył: Jul 2012 Status:
|
|
||
| 11-07-2012 15:34 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości




Większośc osób tak robi, ale to też jest ryzykowne, ponieważ w tym samym momencie może zalicytować 5 osób o różnej kwocie, np ja dam 10, a reszta da ponad 20zł 


