|
Forum na sprzedaż?
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Banned Liczba postów: 50 Dołączył: Jul 2012 Status:
|
|
||
| 11-07-2012 15:27 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości




Stąd właśnie te domysły. Fajnie by było kupić to forum, ale obecnie gotówką nie śmierdzę, więc dużo nie wylicytuję;/ Szkoda, bo bym je troszkę rozwinął 

