Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Autor Wiadomość
Migutta
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #22
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Zostać w kraju! Jak nie ma pracy, to trzeba się przekwalifikować i tyle. Mój brat tak zrobił. Był z zawodu kucharzem i nigdzie go nie chcieli. Potem poszedł w kierunku elektryki i ma coraz lepsze fuchy. Teraz stara się o pracę w jednej z lepszych firm w branży http://zpue.pl/o-firmie/praca/zpue-sa.html

Moje poprzednie tematy:
07-03-2016 06:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju? - Migutta - 07-03-2016 06:59

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zostać rolnikiem? Oliwia 83 46,260 17-10-2024 16:44
Ostatni post: fatyka
  jak zostac pedagogiem ? karumas 0 686 15-06-2022 21:37
Ostatni post: karumas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS