Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Autor Wiadomość
Maturzysta
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
U nas panuje bezrobocie klasyczne ale jak masz szanse to jedz. Nawet jak nie popracujesz za dlugo to masz szanse pozwiedzac. Ale teraz za granica polakom tez nie jest tak lekko jak kiedys.

Moje poprzednie tematy:
27-01-2016 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju? - Maturzysta - 27-01-2016 22:55

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zostać rolnikiem? Oliwia 83 46,260 17-10-2024 16:44
Ostatni post: fatyka
  jak zostac pedagogiem ? karumas 0 686 15-06-2022 21:37
Ostatni post: karumas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS