|
Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Misterio Wielki Mistrz ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 373 Dołączył: Jun 2012 Reputacja: 4 Status:
|
|
||
| 18-01-2016 01:20 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Zostać rolnikiem? | Oliwia | 83 | 46,260 |
17-10-2024 16:44 Ostatni post: fatyka |
|
| jak zostac pedagogiem ? | karumas | 0 | 686 |
15-06-2022 21:37 Ostatni post: karumas |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości





Ja dla przykładu w każdej chwili mogę wylecieć do Anglii i mam mieszkanie i pracę od razu lecz do Polski mam duży sentyment oraz dziedziczę tu dom i ziemie także muszę sobie zadbać o swoje. O pracę dobrą nie jest ciężko (zależy gdzie mieszkasz bo w moim mieście możesz mieć problem ale w Krakowie ofert nie brakuje )



