Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Autor Wiadomość
Misterio
Wielki Mistrz
****

Liczba postów: 373
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 4
Status: Offline
Post: #14
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Wiesz co, moim zdaniem zostań w kraju i tu czegoś poszukaj Tongue Ja dla przykładu w każdej chwili mogę wylecieć do Anglii i mam mieszkanie i pracę od razu lecz do Polski mam duży sentyment oraz dziedziczę tu dom i ziemie także muszę sobie zadbać o swoje. O pracę dobrą nie jest ciężko (zależy gdzie mieszkasz bo w moim mieście możesz mieć problem ale w Krakowie ofert nie brakuje ) Wink
Moje poprzednie tematy:


"Licz na siebie, jeśli potrafisz liczyć "
18-01-2016 01:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju? - Misterio - 18-01-2016 01:20

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zostać rolnikiem? Oliwia 83 46,260 17-10-2024 16:44
Ostatni post: fatyka
  jak zostac pedagogiem ? karumas 0 686 15-06-2022 21:37
Ostatni post: karumas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS