Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Autor Wiadomość
marysia8383
Senior Member
****

Liczba postów: 376
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Ja jednak próbowałabym zdać maturę. Dzisiaj bez zdanej matury nie ma co marzyć o jakiejś sensownej pracy. Warto też pomyśleć o studiach. Wystarczy trochę silnej woli, motywacji i wszystko da się zrobić. Dla chłopaka fajnym kierunkiem jest mechanika i budowa maszyn - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-za...owa-maszyn . Myślę, że to dużo lepsze rozwiązanie niż wyjazd za granicę bez ukończenia jakiejś szkoły.

Moje poprzednie tematy:
12-01-2016 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju? - marysia8383 - 12-01-2016 23:21

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zostać rolnikiem? Oliwia 83 46,260 17-10-2024 16:44
Ostatni post: fatyka
  jak zostac pedagogiem ? karumas 0 686 15-06-2022 21:37
Ostatni post: karumas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS