Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
Autor Wiadomość
niemenka
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju?
My postanowiliśmy,że zostajemy w kraju. Jestem zdania,że jest taniej i również znajdzie się wiele fajnych miejsc,w których warto jest spędzić wakacje.

Zdecydowaliśmy się na Białkę Tatrzańską. Znajdują się tam świetne termy:
http://www.termabialka.pl/ -tutaj są informacje.

Jest to wielki kompleks basenów oraz saun.Można tam spędzić świetnie cały dzień i bardzo dobrze się bawić
Miejscowość jest niedroga. Jeśli zbierzecie się w grupę to wynajmiecie sobie domek tak jak my dosłownie za grosze.

Moje poprzednie tematy:
01-07-2015 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wyjeżdzać czy zostać w kraju? - niemenka - 01-07-2015 10:36

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zostać rolnikiem? Oliwia 83 46,260 17-10-2024 16:44
Ostatni post: fatyka
  jak zostac pedagogiem ? karumas 0 686 15-06-2022 21:37
Ostatni post: karumas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS