Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biurko z regulacją wysokości czy warto?
Autor Wiadomość
niemenka
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Biurko z regulacją wysokości czy warto?
U mnie biurko z regulacją to był trafiony wybór – mam co prawda model z etykietką „gamingowy”, ale w praktyce służy głównie do pracy. Nie korzystam z regulacji cały czas, ale kiedy potrzebuję się na chwilę podnieść i popracować w innej pozycji, to naprawdę daje to ulgę. Fajne jest to, że możesz korzystać z tej funkcji tylko wtedy, gdy faktycznie jej potrzebujesz – nie trzeba z niej robić codziennego rytuału.
Zerknij sobie na takie biurko elektryczne na stronie.

Mają tam sporo różnych modeli w różnych cenach.

Moje poprzednie tematy:
30-06-2025 14:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Biurko z regulacją wysokości czy warto? - niemenka - 30-06-2025 14:34

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kryptowaluty - czy warto? kokier 6 4,344 19-08-2025 13:47
Ostatni post: kokier

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS