Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hybrydy - malowanie i ozdabianie
Autor Wiadomość
betty36
Senior Member
****

Liczba postów: 727
Dołączył: May 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #9
RE: hybrydy - malowanie i ozdabianie
Bardzo się cieszę, że udało mi się natrafić tutaj na wątek o takiej właśnie tematyce. Powiem Wam, że ja od jakiegoś czasu samodzielnie robię sobie paznokcie i uważam to za moje hobby. Ładny, zadbany manicure to dla mnie absolutna podstawa. Oczywiście produkty, których używamy mają tutaj kluczowe znaczenie. Przez moje ręce przewinęły się różne lakiery, pilniki, bazy hybrydowe i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że za każdym razem wracam do firmy Semilac. Ich wybór kolorów robi wrażenie - lakiery są bardzo wytrzymałe, dobrze napigmentowane i łatwe w aplikacji. Wszystko co mi potrzebne lubię zamawiać z drogerii internetowych. Najczęściej jest to ezebra ponieważ u nich oprócz produktów marki Semilac zassze znajdę także inne kosmetyki, których używam na co dzień. Podrzucam Wam namiary na ich ofertę: https://www.ezebra.pl/pl/producers/semil...02673.html Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji u nich zamawiać to koniecznie musicie spróbować - gwarantuję, że się nie zawiedziecie Wink

Moje poprzednie tematy:
01-09-2020 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: hybrydy - malowanie i ozdabianie - betty36 - 01-09-2020 11:39

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Malowanie portretów czarneszpilki 2 2,449 23-05-2023 12:37
Ostatni post: monikabert90
  Malowanie dachów i elewacji Areni 2 429 04-08-2022 12:46
Ostatni post: dziewczynaszamana

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS