Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co sądzicie o tym, żeby zamiast monitora mieć telewizor?
Autor Wiadomość
Henryk3
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,011
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
co sądzicie o tym, żeby zamiast monitora mieć telewizor?
Hej, co sądzicie o tym, żeby zamiast monitora mieć telewizor? Tutaj https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystk...ziec.bhtml czytam o takim rozwiazaniu. Ktoś z Was tak ma? Jak efekt? Dobrze się to sprawdza?

Moje poprzednie tematy:
29-11-2018 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
co sądzicie o tym, żeby zamiast monitora mieć telewizor? - Henryk3 - 29-11-2018 14:05

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy zwracacie uwagę na zęby innych? Tomek29 10 7,508 10-01-2026 13:55
Ostatni post: barto776
  Ładne zęby - niestety nie mam! Anja 46 24,394 16-06-2025 22:30
Ostatni post: helena_trojanska

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS