|
co sądzicie o tym, żeby zamiast monitora mieć telewizor?
|
|
| Autor | Wiadomość |
|
Henryk3 Posting Freak ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Liczba postów: 1,011 Dołączył: Jun 2017 Reputacja: 0 Status:
|
|
||
| 29-11-2018 14:05 |
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
co sądzicie o tym, żeby zamiast monitora mieć telewizor? - Henryk3 - 29-11-2018 14:05
|
| Podobne wątki | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Czy zwracacie uwagę na zęby innych? | Tomek29 | 10 | 7,508 |
10-01-2026 13:55 Ostatni post: barto776 |
|
| Ładne zęby - niestety nie mam! | Anja | 46 | 24,394 |
16-06-2025 22:30 Ostatni post: helena_trojanska |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości








