Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiej muzyki słuchacie ludziska?
Autor Wiadomość
Rossonero
Trolololo
***

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2012
Reputacja: 2
Status: Offline
Post: #57
RE: Jakiej muzyki słuchacie ludziska?
Hmmm, dla mnie to temat rzeka, bo muzyka bardzo mnie zmieniła jako człowieka - myślę, że na lepsze ^ ^. Teoretycznie wszystkiego co mi wpadnie w ucho, problem w tym, że w ucho mi wpada tylko Rock i Metal. No dobra... Są wyjątki, lubię posłuchać sobie czasami Rapu z lat 90 (Eazy-E, Dr.Dre etc.) :x. W sumie jeśli mówię Rock, to mam na myśli raczej starsze zespoły... Nie trawię po prostu zespołów typu 30STM etc. (choć ich nie hejtuję ;p). Choć są wyjątki, Arctic Monkeys, czy Kasabian Tongue. Tak jeszcze w temacie Rocka to głównie grunge (acz Nirvany nie trawię). A Metal? I stary i nowy, bo dalej jest to muzyka na poziomie. Głównie Thrash, bo jak słyszę Nu Metal czy Metalcore to mnie krew zalewa Tongue . Jedyny zespół Metalcorowy jaki lubię to... Trivium ;x. Tak to ulubione zespoły to Alice in Chains, Pantera, Misfits, Moonspell, Metallica no i oczywiście Trivium.

Ale swoją drogą - mimo takich a nie innych upodobań muzycznych NIE jestem Metalem Tongue.

Dobra więcej się nie rozpisuję bo i tak nikt tego nie przeczyta xD
Moje poprzednie tematy:


Here I sit writing on the paper
Trying to think of words you can't ignore

[Obrazek: 47881.png]
15-08-2012 02:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jakiej muzyki słuchacie ludziska? - Rossonero - 15-08-2012 02:39

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na czym słuchacie muzyki? Morwa 42 40,558 30-08-2023 20:37
Ostatni post: sylka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS