Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór studiów
Autor Wiadomość
Oliwia
Senior Member
****

Liczba postów: 282
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Wybór studiów
Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-s topnia,2,2,259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.

Moje poprzednie tematy:
19-09-2017 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda86
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Wybór studiów
nie ma czegoś takiego jak kierunki, po skończeniu których będziemy mieć gwarancje zatrudnienia.
Społeczeństwo się starzeje to może coś związanego z opieką nad osobami starszymi. Na przykład fizjoterapia albo rehabilitacja

Moje poprzednie tematy:
    24-09-2017 11:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    maminka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,215
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #3
    RE: Wybór studiów
    Dziewczyny ja pomyślałabym nad jakimś studium kosmetycznym czy coś w tym stylu, to takie teraz na czasie i praca po tym jest. Oczywiście wiadomo musi Was to kręcić inaczej nic z tego nie wyjdzie Moja siostra zapisała się teraz i zaczyna roczne studium wizażu i stylizacji w Międzynarodowym Studium Dziewulskich , wspaniała szkoła wiele dobrego czytałyśmy o niej i wiele można się nauczyć tam , także jeśli was to kręci w jakiś sposób lubicie takie rzeczy to może warto pojechać gdzieś dalej i spróbować swoich sił. Zerknijcie na ich stronkę poczytajcie sobie http://www.dziewulscy.pl/

    Moje poprzednie tematy:
    26-09-2017 19:58
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    olga88
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 5
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #4
    RE: Wybór studiów
    Bez przesady - dobre wykształcenie to podstawa i na pewno nie są takim studia kosmetyczne. No bez jaj!

    Moje poprzednie tematy:
      27-09-2017 11:32
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      robi78
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 4
      Dołączył: Sep 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #5
      RE: Wybór studiów
      Według mnie dobre wykształcenie to podstawa.Bez niego nie masz szans w przyszłości.





      _______________________________________________________________
      Jeśli sala na wesele to tylko tutaj.

      Moje poprzednie tematy:
        (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-01-2018 12:43 przez robi78.)
        28-09-2017 12:33
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Zaniko
        Member
        ***

        Liczba postów: 51
        Dołączył: Oct 2016
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #6
        RE: Wybór studiów
        Czy by pracować w archiwum trzeba kończyć jakieś specjalne studia czy wystarczy szkolenie z instrukcji kancelaryjnej ?
        Moje poprzednie tematy:


        info moto blog
        29-09-2017 16:22
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        MonikaK
        Member
        ***

        Liczba postów: 136
        Dołączył: Jun 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #7
        RE: Wybór studiów
        Ja wybrałam prawo i nie żałuję. Co prawda obawiałam się czy sobie na pewno poradzę z taką ilością nauki ale postanowiłam zaryzykować bo w końcu ten kierunek otwiera wiele drzwi. Studiowałam na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Wybrałam prywatną uczelnię bo wg mnie studia wyglądają na takiej zupełnie inaczej niż na państwowej i nie myliłam się :) Mieliśmy dużo praktyki, zajęcia były bardzo ciekawe, prowadzili je prawnicy z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Mieliśmy też zajęcia uzupełniające których tematykę wybieraliśmy sami co przełożyło się na to, że zdobyliśmy więcej wiedzy. W dodatku bardzo chwalę sobie praktyki które odbywaliśmy bo dzięki nim nawiązałam wiele kontaktów i po studiach pracę dostałam od ręki :) Dlatego właśnie uważam, że poza kierunkiem istotne jest to co dana uczelnia może nam zaoferować :)

        Moje poprzednie tematy:
        01-02-2018 00:10
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        greecy
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 47
        Dołączył: Feb 2017
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #8
        RE: Wybór studiów
        Tutaj masz szczególną rację. Co prawda może i nauki jest więcej niż na innych kierunkach, ale jeśli ktoś wybiera taki kierunek to musi się z tym wiązać. Uczelnia prywatna jest o wiele lepsza od państwowej, gdyż samo podejście profesorów jest zupełnie inne. Ja długi okres zastanawiałem się nad pójściem na prawo, ale jednak wybrałem inny kierunek. Na stronie internetowej https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/po...istracyjne widziałem jednak, że można wybrać się na Prawo administracyjne na studiach podyplomowych. Co prawda pracę magisterską właśnie piszę, więc od nowego semestru mógłbym zacząć te studia na podyplomówce.

        Moje poprzednie tematy:
        14-02-2018 10:59
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        nukk
        Junior Member
        **

        Liczba postów: 4
        Dołączył: Feb 2018
        Reputacja: 0
        Status: Offline
        Post: #9
        RE: Wybór studiów
        Wybór studiów powinien być bardzo indywidualną decyzją i owszem można się poradzić kogoś i posłuchać opinii odnośnie różnych kierunków czy uczelni ale nie można na tej podstawie podejmować decyzji. Ja wybrałam w październiku Studia MBA Chorzów: http://studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/chorzow/korzysci i była to tylko i wyłącznie moja decyzja-mam nadzieję, że nie będę jej żałowała!

        Moje poprzednie tematy:
          20-02-2018 17:52
          Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
          Kindzia0034
          Junior Member
          **

          Liczba postów: 24
          Dołączył: Nov 2017
          Reputacja: 0
          Status: Offline
          Post: #10
          RE: Wybór studiów
          To prawda, że rynek sie zmienia i zmieniają się kierunki będące na topie. Ale to co nigdy nie traci na wartości to nauka języków obcych - https://lincoln.edu.pl/warszawa/terminy-zajec/. Nie ważne czy macie wykształcenie humanistyczne czy ścisłe to język i tak zawsze pojawia się jako podstawowe wymaganie w ogłoszeniach o pracę. Dlatego warto jak najwcześniej zacząć naukę, żeby później mieć łatwiejszy start w życiu.

          Moje poprzednie tematy:
            21-02-2018 00:28
            Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
            Odpowiedz 


            Podobne wątki
            Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
              Wybór szkoły dla dziecka Sebataa 58 34,932 27-02-2024 14:33
            Ostatni post: dajuber
              Wybór uczelni laik66 12 1,726 23-10-2023 16:03
            Ostatni post: biddu

            Skocz do:


            Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

            Reklama:


            auto promocje, wyprzedaże

            wyprzedaże, promocje - meble


            Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS