Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdrowa dieta
Autor Wiadomość
marzanna01
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Oct 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #131
RE: Zdrowa dieta
Warto się zdrowo odżywiać bo tak to ma się więcej siły i energii do życia. Smile

Moje poprzednie tematy:
    15-10-2019 10:11
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    michalinka100
    Member
    ***

    Liczba postów: 245
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #132
    RE: Zdrowa dieta
    Kiedyś zaopatrywałam się na targach ale niedawno znalazłam sklep online https://krukam.pl/ z konkurencyjną ofertą cenową. Tyle rzeczy można tam wybrać np. zdrowy, nieprzetworzony olej kokosowy, różne mąki, kasze, pasty, herbaty, ziarna, pestki i wiele innych. Grunt, że wszystko bez żadnych podejrzanych dodatków, chemii, barwników. Wiemy, co jemy Wink

    Moje poprzednie tematy:
    01-12-2019 15:51
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    beta66
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 665
    Dołączył: Oct 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #133
    RE: Zdrowa dieta
    Warto poprosić też o pomoc dietetyka link, gdy chce się schudnąć więcej kilogramów. Wiem, że bardzo łatwo można wtedy pozbyć się nadwagi i otyłości. Pomoc dietetyka będzie wskazana w wielu przypadkach. Warto mądrze podejść do kwestii diety. Zmiana swoich nawyków żywieniowych będzie trochę trwała.

    Moje poprzednie tematy:
    10-12-2019 00:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    nastoloatka
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 284
    Dołączył: Feb 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #134
    RE: Zdrowa dieta
    Tylko właśnie zdrowa dieta tzn jaka? Bo ja np sobie nie wyobrażam, żebym nie mogła już w ogóle spożywać swoich ulubionych posiłków czy smakołyków. Dzięki kuracji Intestą to tak naprawdę nie dokuczają mi żadne problemy trawienne, także nie będę przestawała ich sobie kupować. Jedynie może zmniejszę trochę ich ilości, ale to tyle

    Moje poprzednie tematy:
    13-12-2019 14:41
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    michalinka100
    Member
    ***

    Liczba postów: 245
    Dołączył: May 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #135
    RE: Zdrowa dieta
    Jestem miłośniczką zdrowego stylu życia. Ćwiczenia i dieta to dla mnie podstawa. Od kiedy przerzuciłam się na naturalne, ekologiczne produkty, to czuję się dużo lepiej. Sięgam też po ciekawe wskazówki żywieniowe na blogach typu https://krukam.pl/blog-pol.phtml . Wiele można się z nich dowiedzieć.

    27-12-2019 18:38
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Amelka01
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 628
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #136
    RE: Zdrowa dieta
    Zdrowa dieta to bardzo ważna rzecz. Pamietam jak moj dziadek mial spory problem z cholesterolem a wyszlo to dopiero niedawno w badaniu krwi. Nie odzywial sie zbyt zdrowo no ale sam przebywa w domu bo corka wyjechala a zona dawno temu zmarla. Wraz z mama postanowilismy wiec wyslac go do domu Seniora Pod Topolami https://podtopolami.eu w Piotrkowie Kujawskim bo z tego co sie dowiedzialam to dbaja tam o swoich podopiecznych no i sa pod stala opieka lekarską. Rzeczywiscie tak jest - dziadek ma teraz idealne wyniki badan i czuje sie tam dobrze bo nie doskwiera mu juz samotnosc

    Moje poprzednie tematy:
    14-01-2020 01:56
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lalamido
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 639
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #137
    RE: Zdrowa dieta
    u mnie bylo bardzo ciezko z utrzymaniem diety, raz, ze nieregularny tryb pracy a dwa, ze no czas mi nie pozwalal jakos rozwinac sie w kuchni Smile zdecydowalam ze najlepszym wyjsciem dla mnie bedzie catering Smile zamawiam sobie jedzenie z https://loveatcatering.pl/ maja fajna oferte, kilka roznych diet do wyboru, mozna tez zamowic sobie office box, czyli 3 posilki typowo do pracy

    Moje poprzednie tematy:
    12-02-2020 10:01
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    yoohoo
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,756
    Dołączył: Jan 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #138
    RE: Zdrowa dieta
    Czasami wcale nie trzeba spędzać dużo czasu w kuchni, żeby smacznie i zdrowo gotować. W sumie ja to udowadniam już od lat.

    Moje poprzednie tematy:
    12-02-2020 10:29
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    bierendaa
    Member
    ***

    Liczba postów: 91
    Dołączył: Dec 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #139
    RE: Zdrowa dieta
    U mnie najgorzej przy odchudzaniu sprawdza się moja motywacja. Szybko mi przechodzi, ale też przez to pewnie, że nie mam aż tak dużo czasu na te wszystkie diety. Zastanawiam się dlatego też nad propozycją od https://www.kuzniazdrowia.pl W tym miejscu znalazłam dietę w formie cateringu dietetycznego.

    Moje poprzednie tematy:
      18-02-2020 23:33
      Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Melka
      Posting Freak
      *****

      Liczba postów: 813
      Dołączył: Jan 2019
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #140
      RE: Zdrowa dieta
      Jeśli jesteś fanem zdrowego odżywiania i trybu życia to polecam ci zapoznać się z takim przepisem https://www.bee.pl/szybki-przepis-na-sma...a-720.html Strona oprócz ciekawych przepisów ma też sklep z zdrowymi produktami w atrakcyjnych cenach. Polecam się zapoznać i dobrać coś dla siebie.

      Moje poprzednie tematy:
      19-02-2020 01:31
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      Odpowiedz 


      Podobne wątki
      Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
        zdrowa żywność bianka 280 174,958 16-08-2023 12:51
      Ostatni post: devlin
        Dieta idnulmen 64 68,175 31-03-2023 19:49
      Ostatni post: Areni

      Skocz do:


      Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

      Reklama:


      auto promocje, wyprzedaże

      wyprzedaże, promocje - meble


      Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS