Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fidget spinner hit czy kit?
Autor Wiadomość
zosienka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,758
Dołączył: Feb 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Fidget spinner hit czy kit?
Co myślicie o nowej modzie. Dlaczego ludzie to kupują? Co wam to przypomina? Macie już ową zabawkę? Dla mnie najbliższe podobieństwo do fidget spinnera widzę w wiatraku, ale być może jest coś bardziej podobnego, jeśli tak, to proszę napisać. Obecnie nie posiadam żadnego fidget spinnera. Ale tak się zastanawiam czy sobie nie kupić dobre to jako zabawka antystresowa. Moich kilku znajomych ma i koleżanka kupiła sobie ostatnio przez internet w http://dyngs.pl/. Mówiła że tanio i że często coś od nich bierze bo mają rzeczy na bierząco z modą. Kupował ktoś coś może od nich?

Moje poprzednie tematy:
01-06-2017 04:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Fidget spinner hit czy kit?
Ja sama zastanawiam się nad zakupem tego gadżetu, ponieważ również słyszałam, że fidget spinner to świetna zabawka antystresowa. Niedawno byłam w sklepie papierniczym w którym spinnery były w sprzedaży i kiedy zapytałam co to jest, chłopaczek który stał obok spojrzał na mnie jak na kosmitę i wytłumaczył mi, co to jest i do czego to służy. Poczułam się trochę staro, jednak postaram się nadrobić swoje zaległości w dziedzinie nowinek.

Moje poprzednie tematy:
09-06-2017 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Smartwatch czy smartfon dla dziecka do szkoły? nina18 19 4,708 22-08-2023 12:20
Ostatni post: barto776
  Angielski czy hiszpański? Fanta 12 1,493 24-07-2023 12:44
Ostatni post: beta66

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS