Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
alergia
Autor Wiadomość
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #41
RE: alergia
No ja się z tym akurat zgodzę, dobrze że takie urządzenia powstały i są łatwo dostępne, bo kiedyś takiego luksusu nie było. Podrzucę Wam ten artykuł https://ranking-oczyszczaczy.pl/poradnik...alergikow/ , znajdziecie tutaj porady na temat wyboru oczyszczacza. Jest ich trochę na rynku i rozpiętość cenowa też spora, więc trzeba sobie dobrze przeanalizować swój budżet oraz potrzeby

Moje poprzednie tematy:
26-04-2019 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Yayo
Senior Member
****

Liczba postów: 720
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #42
RE: alergia
Niestety alergia potrafi naprawdę skutecznie utrudnić życie. Ja mam alergię na pyłki i wiem, jak ciężko funkcjonować podczas nasilenia pylenia... Ostatnio odkryłem taką aplikację Apsik http://www.apsik.eu/ dzięki której jestem na bieżąco z wiedza co gdzie pyli. Poza tym jest tam świetny dzienniczek, w którym mogę zapisywać objawy, dzięki czemu na wizycie u alergologa będe mógł dokładniej opisać reakcję na alergeny. Apka jest bezpłatna - jesli macie uczulenie na jakieś pyłki to warto zainstalować ją w telefonie.

Moje poprzednie tematy:
28-04-2019 22:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
biddu
Senior Member
****

Liczba postów: 443
Dołączył: Feb 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #43
RE: alergia
@ alka, świetny artykuł, rozjaśnił mi wiele kwestii związanych z oczyszczaczami powietrza. zdecydowałam się wziąć Klarta Stor Gold bo potrzebuję czegoś do dużego pokoju, a on ma wydajność do 80 m². Świetnym rozwiązaniem jest też ten tryb automatyczny który dopasowuje prędkość filtracji do stanu powietrza - czyli ja nie muszę nic ustawiać, on już sam sobie tam działa by nie było żadnych alergenów w powietrzu Smile

Moje poprzednie tematy:
29-04-2019 21:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
JanuszKa
Member
***

Liczba postów: 156
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #44
RE: alergia
Na alergię bardzo fajnie działa oczyszczacz powietrza. Ja zainwestowałem w taki oczyszczacz https://loveair.pl/oczyszczacz/boneco-p340 i jestem bardzo zadowolony. Widzę poprawę w moich dolegliwościach w domu.

Moje poprzednie tematy:
22-05-2019 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #45
RE: alergia
Najczęściej objawem alergii jest katar. Często jednak zastanawiamy się czy to zwykły katar czy alergiczny ? Ostatnio miałam przyjemność czytać trochę na ten temat. Jeżeli, przykładowo utrzymuje się on dłużej jak 7 dni, wydzielina jest rzadka może świadczyć o katarze alergicznym.

Moje poprzednie tematy:
22-05-2019 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #46
RE: alergia
Według mnie gdy juz pojawia się pierwsze objawy powinnaś zainwestowac w oczyszczacz powietrza Ballu . Raz, ze uda Ci się pozbyć alergenów z powietrza a dwa że ma to też wpływ na wirusy i bakterie jakie mamy w naszym otoczeniu. Zdrowe powietrze powinno być dla nas podstawą.

Moje poprzednie tematy:
24-05-2019 15:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Bemos
Member
***

Liczba postów: 238
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #47
RE: alergia
Od dłuższego czasu nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Bardzo źle się czułam i pojawiały mi się dziwne plamy na skórze, zwłaszcza twarzy. Poszłam w końcu do leczenie alergii łomianki i rzeczywiście okazało się, że muszę się leczyć bo mam alergię. Cieszę się, że w końcu zdiagnozowano to u mnie.

Moje poprzednie tematy:
31-05-2019 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
fiona11
Posting Freak
*****

Liczba postów: 822
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #48
RE: alergia
podstawą jest wizyta u alergologa i zrobienie odpowiednich testów Moim zdaniem te skórne nie dają wiarygodnych wyników. Najlepszy jest test Faber, powiązany z coraz bardziej popularną ostatnio diagnostyką molekularną. Badanie bezpieczne i dla dzieci i dla osób starszych. Wskazuje te najbardziej istotne klinicznie alergeny.

Moje poprzednie tematy:
17-06-2019 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Iryss
Senior Member
****

Liczba postów: 446
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #49
RE: alergia
Z alergią żartów nie ma, czasem objawy są naprawdę dokuczliwe. Na przykład alergia oczu i zapalenie spojówek, które pojawia się w najmniej spodziewanym momencie. Na http://dbamooczy.pl/alergia-oczu/alergik-w-podrozy/ można dowiedzieć się wielu przydatnych rzeczy, jak się przygotować do podróży jeśli mamy problem z alergią oczu.

Moje poprzednie tematy:
17-07-2019 01:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
waczis
Member
***

Liczba postów: 202
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #50
RE: alergia
Dokładnie, objawy alergii potrafią naprawdę uprzykrzyć człowiekowi życie. Samopoczucie bywa wtedy nie do zniesienia. Najgorsze jest to, że już niemalże każdy z nas jest na coś uczulony w mniejszym bądź większym stopniu. Takie alergie objawiają się w bardzo nieprzyjemny sposób. Wiele przydatnych informacji w tym temacie znajdziesz tutaj https://www.arte24.pl/zdrowie/soczewki-k...i-alergia/ . Ja lubię czytać takie materiały poradnikowe i często po nie sięgam.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-07-2019 17:07 przez waczis.)
27-07-2019 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS