Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Własna firma
Autor Wiadomość
aniaola37
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #181
RE: Własna firma
Mając własną firmę na pewno będzie Ci potrzebny transport. Z firm transportowych zajmujących się także logistyką i spedycją polecam Ci firmę Aston Partner. Ich pełną ofertę znajdziesz na http://astonpartner.pl

Moje poprzednie tematy:
23-11-2020 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kamila_7
Member
***

Liczba postów: 218
Dołączył: Jul 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #182
RE: Własna firma
Zespół konsultantów z biura https://doradcy.pl to okazja aby skutecznie i kompleksowo wspomóc swoją firmę w nowoczesnym zarządzaniu oraz rozwiązać problemy podatkowe, które mogą pojawić się w trakcie rozliczeń.

Moje poprzednie tematy:
    07-12-2020 15:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    daniel4437878
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,561
    Dołączył: Jan 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #183
    RE: Własna firma
    Każdy kto ma firmę to na pewno powinien posiadać bardzo dobrą stronę internetową. Sam ostatnio skorzystałem z bardzo dobrej firmy projektowanie stron w wordpresie .

    Moje poprzednie tematy:
    12-12-2020 08:57
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Karina
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 721
    Dołączył: Jan 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #184
    RE: Własna firma
    jak sami pewnie wiecie, każdą "własną firmę" trzeba odpowiednio zabezpieczyć, a nawet doinwestować. Ja korzystam ze https://scanye.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Program Skanuje faktury a ja nie musze ich bez sensu przepisywać. To pozwala mi zaoszczędzić czas dla innych ważnych spraw lub dla obsługi innych klientów.

    Moje poprzednie tematy:
    21-12-2020 19:49
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    fromja
    Member
    ***

    Liczba postów: 240
    Dołączył: Feb 2019
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #185
    RE: Własna firma
    Spróbowanie sił we własnym biznesie to była dobra decyzja. Prowadzę salon fryzjerski i daje mi to dużą satysfakcję. Cieszę się, że mam wpływ na każdą rzecz w salonie, od wystroju po sprzęt, w przewadze mam urządzenia babylissPRO. Używałam tej marki w poprzednim salonie i tutaj też mi się sprawdza. Super jakość i wytrzymałość urządzeń.

    Moje poprzednie tematy:
    22-12-2020 01:23
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #186
    RE: Własna firma
    Również myślę o otwarciu własnej firmy bo wole nie mieć szefa i być na swoim. Interesuje mnie tani kurier franczyza , bym taki punkt wprowadziła dodatkowo do sklepu spożywczego który chcę otwrozyć. Co sądzicie o tym pomyśle?

    Moje poprzednie tematy:
    30-12-2020 19:59
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jjusti18
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,506
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #187
    RE: Własna firma
    Biznes to biznes. Kiedyś tak patrzyłam, a dziś dopuszczam do siebie myśl na przykład tańszej sprzedaży dla dobra ogółu, albo jednostki. Niemniej moja firma to lokal barmański, więc raczej na takie gesty to mnie nie stać. Uważam jednak, że mogę innych uszczęśliwiać, kiedy w ruch idzie nasza miarka barmańska . Nie mogę narzekać na brak klientów, to na pewno.

    Moje poprzednie tematy:
    10-01-2021 23:17
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Maziaja
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,141
    Dołączył: Apr 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #188
    RE: Własna firma
    Prowadzicie firmy jesteście pracodawcami to zobaczcie ten artykuł tu ppk co to jest W tym artykule podane są najważniejsze informacje dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych. Oraz obowiązku pracodawcy wobec pracowników. Artykuł który trzeba przeczytać.

    Moje poprzednie tematy:
    02-02-2021 12:59
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    lirk
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,362
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #189
    RE: Własna firma
    Jeśli prowadzicie swoją działalność gastronomiczną lub chcecie prowadzić, to myślę, że przyda wam się książka "Otworzyłem lokal. Pomocne historie z praktyki gastronomicznej" Czauderna Jacka https://wydawnictwopoligraf.pl/1429/czau...cznej.html Według mnie jest to świetny poradnik, po który warto sięgnąć.

    Moje poprzednie tematy:
    05-02-2021 17:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    mamakaroliny
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 422
    Dołączył: Sep 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #190
    RE: Własna firma
    Prowadząc własna firmę należy pamietac o tym, że nie wszystko musimy robić sami. W pewnych kwestiach warto zaufac profesjonalistom i oddać się w ich ręcę. Bezpieczeństwo danych https://www.geotechnology.pl/oferta/macierze-dyskowe/ jest niezwykle ważne, szczegolnie w branżach które działają w sieci. Korzystam z usług firmy Geotechnology już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona z rezultatów.

    Moje poprzednie tematy:
    07-02-2021 17:00
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      własna firma Jędrzej 599 325,925 22-03-2024 08:38
    Ostatni post: dajuber
      Własna firma halka 50 14,809 20-03-2024 10:45
    Ostatni post: dajuber

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS