Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontuzja stawu kolanowego
Autor Wiadomość
ArekW
Posting Freak
*****

Liczba postów: 816
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Kontuzja stawu kolanowego
Rok czasu po kontuzji...ciągle się odzywa ból i kolano czasem puchnie. Słyszałem o takim leku na stawy kolanowe http://www.bolikolano.pl/pacjenci/zrozum...ndex.html, ale nie wiem czy to bezpieczny preparat. Czy to prawda, że musiałbym jeździć na zastrzyki?

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-10-2016 15:23 przez ArekW.)
18-09-2016 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Amarantus
Senior Member
****

Liczba postów: 273
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Kontuzja stawu kolanowego
Ja ostatnio upadłem podczas biegania. Kolano jak piłka :/ Jak na razie noga w gipsie bo niby rzepka zwichnięta i nie wiem co potem Sad

Moje poprzednie tematy:
29-03-2017 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Kontuzja stawu kolanowego
Możliwe, że czeka Cię artroskopia. Ale to jeszcze musisz poczekać. W każdym razie jeśli diagnoza będzie nieprzychylna to nie zgadzaj się od razu na wszystko, skonsultuj to z innym ortopedą, bo często są różne rozwiązania. Z takich dobrych miejsc, słynących z nowoczesnej diagnostyki i szybkich terminów przyjęć słynie warszawski Rex Medica Sport. W razie czego radzę Ci się tam zgłosić

Moje poprzednie tematy:
29-03-2017 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kris12
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,101
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Kontuzja stawu kolanowego
W takim przypadku może pomóc terapia manualna. Poczytajcie sobie o niej koniecznie. Uważam, że warto próbować wszystkich rozwiązań, aby znaleźć takie, które skutecznie wyeliminuje problem.

Moje poprzednie tematy:
31-03-2017 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bluem
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,067
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Kontuzja stawu kolanowego
Z takimi dolegliwościami to faktycznie jak najszybciej do lekarza a potem na jakąś rehabilitację. Bardzo skuteczna jest magnetoterapia na którą można się zapisać do Natural Medical a warto bo tylko tam mają nowe urządzenie viofor, to samo którym leczą sportowe kontuzje

Moje poprzednie tematy:
28-07-2017 13:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Macerna
Member
***

Liczba postów: 222
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Kontuzja stawu kolanowego
Artroskopia dałaby naprawdę bardzo dużo i przynajmniej byłoby jasne co jest z kolanem nie tak. Na dokładne zbadanie kolana warto jest jednak udać się do specjalisty z dziedziny ortopedii. Nie brakuje takich choćby w Poznaniu, gdzie przyjmuje m.in. Adrian Stępiński, który sprawnie radzi sobie z diagnozowaniem wszelkich problemów związanych z ortopedią, czy traumatologią. Sama korzystałam z jego pomocy, gdy poważnie uszkodziłam kolano i byłam bardzo zadowolona. Gdyby ktoś potrzebował, to zostawiam adres jego oficjalnej strony http://adrianstepinski.com/ - na pewno się przyda. Rolleyes

Moje poprzednie tematy:
30-08-2017 09:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
wotciarz
Senior Member
****

Liczba postów: 339
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #7
RE: Kontuzja stawu kolanowego
no niestety kontuzje stawów mogą być bardzo dokuczliwe i często się odnawiają. Najlepiej korzystać z porad sprawdzonego ortopedy, aby skutecznie pozbyć się problemu. Ja chodziłem na wizyty do progress clinic http://progressclinic.pl/konsultacje-ze-.../ortopeda/ po kontuzji. Mają tam super specjalistów.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2017 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polya1982
Member
***

Liczba postów: 82
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Kontuzja stawu kolanowego
W przypadku wszelkich kontuzji i urazów trzeba koniecznie wybrać się do lekarza, szczególnie jeśli chodzi o kolana. Nigdy nie wiadomo, czy jest to zwykłe przeciążenie kolana czy może poważniejszy problem z więzadłem czy rzepką. Więcej na temat postępowania z kontuzjami poczytajcie tutaj: http://ruszajpozdrowie.pl/kontuzje-i-urazy/ Fajne artykuły i porady, które mogą Wam ułatwić poradzenie sobie z tym problemem.

Moje poprzednie tematy:
    18-10-2017 20:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zepka
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 4
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Kontuzja stawu kolanowego
    Kolano jest bardzo delikatnym stawem i trzeba z nim uważać. Lepiej od razu iść do lekarza aniżeli potem żałować. Poza tym proponuję też czytać na taki temat w internecie, jest wiele stron, np. http://zadbajozdrowie24.pl, z których można uzyskać cenne informacje. Tu na przykład jest sporo o kulach ortopedycznych

    Moje poprzednie tematy:
      10-11-2017 19:08
      Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
      wetara
      Junior Member
      **

      Liczba postów: 1
      Dołączył: Nov 2017
      Reputacja: 0
      Status: Offline
      Post: #10
      RE: Kontuzja stawu kolanowego
      Jeśli ktoś z Was chce wiedzieć więcej na temat różnych form zabiegów rehabilitacyjnych oraz innych rzeczy związanych właśnie z tą tematyką to polecam zajrzeć tutaj: http://sprzet-rehabilitacyjny24.pl/ Smile

      Moje poprzednie tematy:
        12-11-2017 20:33
        Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
        Odpowiedz 


        Podobne wątki
        Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
          Leczenie czy operacja stawu ArekW 4 1,813 01-08-2023 15:42
        Ostatni post: sylka

        Skocz do:


        Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

        Reklama:


        auto promocje, wyprzedaże

        wyprzedaże, promocje - meble


        Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS