Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabinet kosmetyczny
Autor Wiadomość
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Gabinet kosmetyczny
A jak znajdujecie i rezerwujecie wizyty w salonach kosmetycznych? Ja ostatnio musiałam spędzić poro czasu aby znaleźć fryzjera i kosmetyczkę w odpowiednim terminie, a wczoraj koleżanka pokazała mi ciekawą aplikację na telefon https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna . Dzięki temu mamy możliwość zarezerwowania wizyty online, w prawie każdym renomowanym salonie fryzjerskim lub kosmetycznym. Myślę, że jest to aplikacja na miarę XXI wieku którą polubi nie jedna kobieta.

Moje poprzednie tematy:
24-04-2017 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
charlotte
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,281
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Gabinet kosmetyczny
Ja dzisiaj trafilam na http://www.twojezacisze.pl/oferta/kosmet...yczna.html
i chyba sie tam wybiorę na kilka zabiegów. Nadeszła wiosna i czuję potrzebę zmian. Moja skóra nie jest w najlepszym stanie i chciałabym ją trochę wspomóc odpowiednimi zabiegami

Moje poprzednie tematy:
01-05-2017 23:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kostusia
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,024
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Gabinet kosmetyczny
Gabinet kosmetyczny to w dzisiejszych czasach niezły biznes jeżeli wybierzemy dobrą lokalizację i mamy usługi najbardziej pożądane jak np makijaż permanentny . Więc jeżeli myślisz o takim biznesie to warto się szkolić . Takie szkolenia prowadzą np Biopigments. Mają oni bardzo szeroką gamę szkoleń w dobrych cenach do tego ich sklep oferuje bardzo dobre pigmenty oraz akcesoria Smile

Moje poprzednie tematy:
30-06-2017 23:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karolinka98
Junior Member
**

Liczba postów: 46
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Gabinet kosmetyczny
Ja tez polecam Wyspę Piękna z Wrocławia. Salon znajduje się przy Al. Armii Krajowej 4B/5. Często tam chodzę i zawsze jestem zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
04-07-2017 11:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
elenka
Senior Member
****

Liczba postów: 637
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Gabinet kosmetyczny
Kostusia zgadzam sie co do pozytywnej opinii na temat biopigments Smile Ja akurat miałam wykonywany makijaż permanentny z wykorzystaniem ich pigmentów i jestem mega zadowolona z trwałości. Poza tym ta szeroka baza kolorystyczna też robi swoje, miałam spory wybór przy ustach Smile

Moje poprzednie tematy:
04-08-2017 13:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dana78
Member
***

Liczba postów: 86
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Gabinet kosmetyczny
Jak będziesz szukać w Wrocławiu lub będzie Ci zależeć na dobrej obsłudze to polecam jak najbardziej salon Coco-time http://www.coco-time.pl , który jest fajny, wiele zabiegów godnych uwagi i fajne ceny. Sprzęty nowoczesne.

Moje poprzednie tematy:
16-08-2017 20:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Phaver
Member
***

Liczba postów: 214
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Gabinet kosmetyczny
Nie wiem czy jest tu ktoś z Warszawy, ale jeśli tak to może polecicie mi jakiś dobry i sprawdzony salon kosmetyczny na mokotowie? Chciała bym sobie zrobić paznokcie na spotkanie ludzi ode mnie z roku ze studiów i muszą wyglądać na prawdę szałowo! Dlatego jeśli znacie jakiś sprawdzony i profesjonalny salon będę wdzięczna za polecenia!

Moje poprzednie tematy:
03-09-2017 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukrecja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,099
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #18
RE: Gabinet kosmetyczny
Ja powiem Wam szczerze, że o wspomnianym tutaj makijażu permanentnym myślę już od dawna. Generalnie nie jestem zadowolona ani ze swoich brwi, ani ust- górna warga jest bowiem o wiele za wąska w porównaniu do dolnej. Dlatego też zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty w https://beautyconect.pl . Czytałam sporo na jej temat i obejmuje one właśnie m.in. makijaż permanentny brwi i ust, wobec czego może dzięki wizycie tam, w końcu będę się cieszyła ze swojego wyglądu.

Moje poprzednie tematy:
07-09-2017 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #19
RE: Gabinet kosmetyczny
Jeżeli chodzi o make up to moja kuzynka ostatnio była tutaj salon kosmetyczny w Warszawie śródmieściu i była bardzo zadowolona. Z tego co mówiłam to prawdziwi profesjonaliści i mają nie duże ceny. Myślę, że warto bliżej zapoznać się z ich ofertą.

Moje poprzednie tematy:
10-09-2017 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Marii675
Member
***

Liczba postów: 102
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #20
RE: Gabinet kosmetyczny
Ja dbam o swoją cerę w domu. Kupuję kosmetyki od najbardziej polecanych producentów, regularnie oczyszczam, peelinguje i nawilżam skórę twarzy, szyi i dekoltu - przyznam, że efekty są satysfakcjonujące. Nie jestem jednak orłem w robieniu makijażu. Na co dzień delikatny makijaż zupełnie mi wystarcza ale jeśli mam jakąś ważną okazję to korzystam z gabinetu kosmetycznego. Mój ulubiony to http://gorlickakruk.pl/makijaz/ . Byłam tam już kilka razy i po każdej wizycie jestem zachwycona. Bardzo zależy mi na naturalnym wyglądzie i delikatnym podkreśleniu rysów twarzy i to właśnie osiągam w tym salonie. Wink

Moje poprzednie tematy:
02-10-2017 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gabinet kosmetyczny czarneszpilki 6 1,235 04-01-2024 01:45
Ostatni post: magda676
  Gabinet dietetyczny laik66 0 185 30-04-2023 16:11
Ostatni post: laik66

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS