Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami
Autor Wiadomość
olajamroz
Member
***

Liczba postów: 181
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami
Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami, gdzie można szukać sensownych propozycji to się podzielcie, chętnie z podpowiedzi skorzystam bo jednak brakuje mi obecnie pomysłu na to, gdzie kupować w dobrej cenie i jednocześnie dobre zabawki dla dzieci. Sklepów dużo, a jak przychodzi co do czego to nie ma co kupować.

Moje poprzednie tematy:
27-08-2020 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Karina
Senior Member
****

Liczba postów: 721
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami
Ja sobie mówię, że lepiej kupić zabawki, które w 100% spodobają się dzieciakom, niż takie chwilowe grające cuda. Ostatnio spodobał mi się pomysł z suchym basenem https://babyball.pl/ , bardzo fajna sprawa, bo kulki są robione w Polsce ręcznie, także w 100% bezpieczne dla dziecka.

Moje poprzednie tematy:
31-08-2020 10:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpruski
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,476
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 1
Status: Offline
Post: #3
RE: Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami
Odpowiadam za wyposażenie przedszkoli z ramienia urzędu miasta i ostatnio szukaliśmy z zespołem możliwości zakupu większej ilości zabawek pluszowych, by to wyposażenie nieco zmienić. Ostatecznie padło na sklep https://mojezabawki.com/. Z jednej strony mają bardzo dużo propozycji jeśli chodzi o pluszowe zabawki, bo różnego rodzaju miśki, pieski, kotki więc do każdego przedszkola udało się skompletować różne propozycje, a na koniec do tego jeszcze udało się przy takim dużym zamówieniu nieco urwać z ceny więc pod tym kątem fajnie to wypadło.

Moje poprzednie tematy:
02-09-2020 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scyzoryk22
Senior Member
****

Liczba postów: 451
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami
Witam. Podzielę się z wami propozycją rewelacyjnej zabawki - suchy basen z kuleczkami. Sam bym w życiu na to nie wpadł. Moja siostra kupiła go dla mojej rocznej córeczki. Zamawiała w sklepie basenyogrodowe.pl. Mała jest naprawdę zadowolona z prezentu. Bawi się codziennie i nie widać, żeby zainteresowanie malało. Latem może się w nim pluskać.

Moje poprzednie tematy:
17-02-2021 03:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,177
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Jeśli macie w sieci jakiś sprawdzony sklep z zabawkami
Osobiście posiadam sprawdzony sklep z produktami dla dziecka. Kupicie w nim nie tylko suchy basen z kulkami ale również wiele więcej. Wystarczy zajrzeć na https://www.tutula.pl/Baseny-suche-c8. Baseny suche są u nich dostępne w kilku wariantach kolorystycznych i wyposażeniowych, co powoduje, że każda z osób znajdzie w Tutula dokładnie to, czego potrzebuje. Posiadają oni również bardzo szeroki asortyment produktów jak lalki, akcesoria do lalek, łóżeczka, wózki, kołyski, domki drewniane i wiele więcej. Sama posiadam cały zestaw zakupiony w tym sklepie i moja córka uwielbia go. Szczerze polecam to miejsce.

Moje poprzednie tematy:
06-03-2023 08:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tanie zabawki - sklep internetowy Emma 3 1,654 05-09-2023 10:32
Ostatni post: fatyka
  Ciekawy blog w sieci Lukrecja 18 100,674 21-03-2021 15:07
Ostatni post: bluem

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS