Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór szkoły podstawowej
Autor Wiadomość
mich325
Junior Member
**

Liczba postów: 14
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #11
RE: Wybór szkoły podstawowej
Jeśli miałabym wybierać drugi raz, to po raz kolejny wybrałabym Te Vizję. Moje dziecko było kiedyś w innej szkole, ale jest to całkowicie nie do porównania. Świetni i kreatywni pedagodzy, odpowiednie podejście do każdego dziecka, duże zaangażowanie, no i wysoki poziom języka angielskiego oraz innych przedmiotów.

Moje poprzednie tematy:
26-10-2020 12:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #12
RE: Wybór szkoły podstawowej
Natomiast ja już jestem przy wyborze szkoły ponadpodstawowej i tak zastanawiam się gdzie się wybrać. Wiadomo, że chodzi tutaj o moją przyszłość, dlatego typu pytań krąży w głowie. Planuje nawet przeczytać sobie poradnik https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-be...bor-szkoly . Bo, tam widziałam kilka pomocnych wiadomości na ten temat.

Moje poprzednie tematy:
27-10-2020 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Konstancja99
Senior Member
****

Liczba postów: 603
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #13
RE: Wybór szkoły podstawowej
Wybór odpowiedniej szkoły nie jest prosty, to fakt. Pamiętam jak ja wybierałam szkołę i nie miałam pojęcia co robić. Rodzice namówili mnie na szkołe prywatną Te Vizja w Warszawie i cieszę się, że ich wtedy posłuchałam . Nauczyciele w LO Te Vizja są genialni! Program nauczania jest rozszerzony i wydawać by się mogło,że jest ciężko, ale nic bardziej mylnego! Lekcje są tak prowadzone, że uczniowie wszystko rozumieją.

Moje poprzednie tematy:
22-11-2020 13:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lolek59
Senior Member
****

Liczba postów: 532
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #14
RE: Wybór szkoły podstawowej
Nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiednią szkołę dla dziecka, ale raczej prywatne cieszą się dobrymi opiniami i wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma doświadczonych nauczycieli. Tutaj dzieci uczą się według specjalnego programu nauczania i nie są obciążone materiałem.

Moje poprzednie tematy:
27-11-2020 18:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beta66
Senior Member
****

Liczba postów: 665
Dołączył: Oct 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #15
RE: Wybór szkoły podstawowej
(27-11-2020 18:19)lolek59 napisał(a):  Nie zawsze jest łatwo znaleźć odpowiednią szkołę dla dziecka, ale raczej prywatne cieszą się dobrymi opiniami i wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie ma doświadczonych nauczycieli. Tutaj dzieci uczą się według specjalnego programu nauczania i nie są obciążone materiałem.

To prawda, że przez doświadczenie nauczycieli w tej szkole panuje miła atmosfera i dzieci chętnie się uczą. Nie mają większych problemów z przyswajaniem wiedzy. Też mi się podoba to, że zajęcia są prowadzone w takich mniejszych klasach. To duży plus.

Moje poprzednie tematy:
29-11-2020 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
magda676
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,820
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #16
RE: Wybór szkoły podstawowej
Jestem za tym by dzieci chodziły do szkoły prywatnej jeśli tylko jest taka możliwość. My chcemy przenieść syna do szkoły miedzynarodowej Te Vizja. Program tej szkoły jest bardzo dobry, pracują tam najlepsi pedagodzy i jestem pewna, że syn bedzie miał tam zapewnioną najlepszą opiekę.

Moje poprzednie tematy:
25-01-2021 03:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Melaska
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #17
RE: Wybór szkoły podstawowej
Te Vizje to też mogę akurat polecićWink Super szkoła, świetni nauczyciele, generalnie atmosfera w szkole jest bardzo dobra i to mi się bardzo podoba. Ja zapisałam dziecko do ich placówki przy Okopowej, jest to już taki większy kompleks.

Moje poprzednie tematy:
11-08-2021 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alka
Posting Freak
*****

Liczba postów: 852
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #18
RE: Wybór szkoły podstawowej
To już jest indywidualna decyzja, jedno dziecko będzie wolało tę szkołę , a drugie inną. Trzeba po prostu ze swoją pociechą porozmawiać. I jak już będziecie na etapie kompletowania wyprawki do szkoły to polecam tę księgarnię https://www.taniaksiazka.pl/seria/w-drodze-do-emaus gdzie znaleźć można szeroki wybór podręczników

Moje poprzednie tematy:
15-08-2021 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS