Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama firmy
Autor Wiadomość
Kalamaro
Member
***

Liczba postów: 65
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Reklama firmy
Szukam pomysłu na jakiś inny sposób reklamy mojej firmy. Ogólnie zaczęłam myśleć o jakiś gadżetach dodawanych do kontraktów. Znalazłam takie fajne smycze na www.smycze.com. Ciekawe wykonanie, duży wybór i przede wszystkim niska cena a na tym mi zależy żeby w miare nie drogo kupić coś z logiem dzięki czemu klienci będą kojarzyć moją firmę. Myślę że to dobry patent ale mam prośbę stawiając się w roli potencjalnego klienta byłabyś zadowolona z takiego giftu?

Moje poprzednie tematy:
29-02-2016 02:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Elizabeth88
Senior Member
****

Liczba postów: 337
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Reklama firmy
Na pewno gadżety reklamowe tego rodzaju są ciekawą opcją, nie mniej jednak warto zastanowić się nad promocją w sieci. Bez działań w tym obszarze nie ma szans na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy. Oczywiście podstawą jest tutaj na pewno dobrze zrobiona stroną internetowa. Takie zadanie można śmiało powierzyć http://aplan.media.pl , podobnie z resztą jak chociażby stworzenie aplikacji mobilnych , a jest to tylko część działań, jakie prowadzą.

Moje poprzednie tematy:
02-03-2016 00:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Myszka
Senior Member
****

Liczba postów: 615
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Reklama firmy
A może wykorzystaj internet? Marketing internetowy bardzo dobrze sprawdza się w reklamie i można go wykorzystać na różne sposoby.
Moje poprzednie tematy:


Linkowanie stron
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2017 20:46 przez Myszka.)
02-03-2016 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
helenaa91
Member
***

Liczba postów: 107
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Reklama firmy
Jeśli chodzi o tradycyjne formy reklamy, to warto się skupić na banerach reklamowych, billboardach, czy np. reklamie na samochodach (tutaj http://www.enaklejki.com/pl/naklejki-na-samochody mają naklejki reklamowe do takiej promocji), oraz ulotkach.

Moje poprzednie tematy:
07-03-2016 12:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dziewczynaszamana
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,855
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Reklama firmy
Marketing internetowy to teraz podstawa w promowaniu biznesu.

Moje poprzednie tematy:
    09-03-2016 12:26
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    ktora123
    Junior Member
    **

    Liczba postów: 31
    Dołączył: Dec 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #6
    RE: Reklama firmy
    Przeróżne tematy dotyczące firmy znajdziesz na stronie http://aty.pl/ jak i porady prawne, podatkowe, ubezpieczeniowe i wiele innych.

    Moje poprzednie tematy:
    09-03-2016 13:19
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    zu0816
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 837
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: Reklama firmy
    Faktycznie marketing internetowy to podstawa ale nie można zapominać o tradycyjnych formach reklamy. Nadal pozwalają na dotarcie do dużej liczby odbiorców i warto z nich korzystać. ja ostatnio zamówiłam ulotki i plakaty. Teraz zastanawiam się nad zamówieniem fotokubków z http://www.topcan.com.pl/fotokubki/ Będę je dołączać do zamówień Smile Każdy sposób na promowanie się jest dobry.

    Moje poprzednie tematy:
    10-03-2016 20:48
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    kostusia
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,024
    Dołączył: Oct 2014
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: Reklama firmy
    Reklama początkującej firmy to nie wszystko, jest ważna i trzeba wybrać odpowiednią jednak warto też pamiętać, że są takie programy jak ten http://programaktywizacja.pl/ które pomagają młodym przedsiębiorcą. Co prawda trzeba się zapisać do 60 dni od założenia firmy jednak według mnie warto to zrobić.

    Moje poprzednie tematy:
    14-03-2016 11:34
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    rafek34
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 409
    Dołączył: May 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: Reklama firmy
    Według mnie trzeba zaplanować sobie strategię promocji i działać według planu, nie ma sensu działać na oślep. W sumie zależy z czym mamy największy problem. Na pewno trzeba pozycjonować stronę i być obecnym w social mediach. Warto przetestować narzędzie https://serwersms.pl które potrafi znacznie usprawnić kontakt z klientem. Masowa wysyłka smsów jest dobrym rozwiązaniem szczególnie w przypadku prowadzenia sklepu internetowego.

    Moje poprzednie tematy:
    27-03-2016 04:24
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Anakonda
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,313
    Dołączył: Feb 2013
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: Reklama firmy
    Jeśli chce się skutecznie dotrzeć do nowych odbiorców to trzeb próbować wszystkich możliwych środków. W walce o klienta trzeba być zdeterminowanym i zmobilizowanym. Dlatego też trzeba stawiać na jak najskuteczniejsze formy reklamy i ciągle szukać nowych miejsc, do promocji swojej firmy. Coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na reklamę firmy w artykule na silesiasmile.pl, gdzie udzielając wartościowych wywiadów, prowadząc interesujące rozmowy, przedsiębiorcy dają świadectwo swoim kwalifikacjom, zachęcając w ten sposób do skorzystania z prezentowanej oferty.

    Moje poprzednie tematy:
    31-03-2016 12:13
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Podobne wątki
    Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
      Wybór firmy do wywozu nieczystości – jaką wybrać? kardamonka 0 139 02-10-2023 18:32
    Ostatni post: kardamonka
      Firmy pożyczkowe mania4489 0 1,003 19-10-2017 23:04
    Ostatni post: mania4489

    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS