Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
uroda
Autor Wiadomość
Maziaja
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,141
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
uroda
Co wam w waszej urodzie najbardzoej przeszkadza? Mi obecnie pojawiające się zmarszczki.

Moje poprzednie tematy:
28-10-2019 13:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sandrak
Member
***

Liczba postów: 197
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: uroda
Mi chyba też najbardziej zmarszczki ale chcę się udać tutaj https://www.magicznaklinika.pl/ i zrobić z tym porządek Smile Trochę odmłodnieć. Ceny mają bardzo dobre jak na ten rynek a już orientuję się w temacie jakiś czas.

Moje poprzednie tematy:
29-10-2019 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
beata222
Member
***

Liczba postów: 168
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: uroda
Bardzo dobry salon wybrałaś. Obsługa jest świetna, lekarze bardzo mili, dbający o nasze potrzeby i znający się na robocie. Byłam już parę razy i zawsze wychodzę zadowolona.

Moje poprzednie tematy:
30-10-2019 10:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adrina
Junior Member
**

Liczba postów: 48
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: uroda
A znasz taką linię kosmetyków przeciwzmarszczkowych z miodem manuka? Tu jest kilka informacji http://perfecta-kosmetyki.pl/cenne-ceram...a-botulux/ Ja mam zamiar zastosować sobie taką miodową kurację. A zmarszczkami nie ma co się tak przejmować. Każdy wiek ma swoje prawa.

Moje poprzednie tematy:
    07-11-2019 18:54
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    albatros
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 369
    Dołączył: Oct 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #5
    RE: uroda
    jeśli chodzi o relaks i urodę to ja uwielbiam takie miejsca jak https://www.madamekatrina.pl/ gdzie można na chwilę zapomnieć o otaczającym nas świecie i odprężyć się podczas masażu lub zabiegów pielęgnacyjnych Smile

    Moje poprzednie tematy:
    30-03-2023 10:32
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    jowitta41
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 1,453
    Dołączył: Apr 2017
    Reputacja: 1
    Status: Online
    Post: #6
    RE: uroda
    Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem urody i piękna. Jeżeli chodzi o mnie, to staram się dbać o moje ciało, dlatego regularnie korzystam z usług nowoczesnego salonu piękności w Łodzi, który w ofercie swoich usług posiada np. manicure hybrydowy Łódź .

    Moje poprzednie tematy:
    07-04-2023 10:47
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    magda676
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 2,817
    Dołączył: Oct 2018
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #7
    RE: uroda
    U mnie z kolei tylko i wyłącznie kosmetyki naturalne. Dzięki nim moja skóra wygląda pięknie. A jeśli do tego są to kosmetyki wegańskie, jak Herbapol Polana to jeszcze lepiej. Możecie dzięki nim postawić na odżywienie i rewitalizację skóry.

    Moje poprzednie tematy:
    12-04-2023 04:04
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Konstancja99
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 603
    Dołączył: Dec 2016
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #8
    RE: uroda
    Medycyna estetyczna w tej chwili ma równie wiele do zaoferowania dla mężczyzna jak i dla kobiety. Z tego co mi się wydaje panowie również mają swoje problemy w zakresie wyglądu, które chcą skorygować. Będą one często inne niż u kobiet. Patrząc na przykładową stronę centrum medycyny estetycznej, np. https://www.medestetic.com.pl/ Można znaleźć również ofertę kierowaną bezpośrednio dla mężczyzn. To nie jest już żadna nowość.

    Moje poprzednie tematy:
    28-04-2023 19:22
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    helena_trojanska
    Senior Member
    ****

    Liczba postów: 629
    Dołączył: Nov 2017
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #9
    RE: uroda
    Medycyna estetyczna wkracza w życie coraz większej ilości osób. Trudno się dziwić, lepiej wyglądać ładniej, jest się wtedy korzystniej postrzeganym. Widziałam dziś ofertę Indiba w Katowicach https://drogapiekna.com/zabiegi-kosmetyczne/indiba polegającym na regeneracji i naturalnym odmłodzeniu komórek. Tyle przeczytałam ze strony, a teraz czy ktoś mógłby mi napisać, jakie efekty po przeprowadzeniu zabiegu?

    Moje poprzednie tematy:
    28-04-2023 19:46
    Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    alka
    Posting Freak
    *****

    Liczba postów: 852
    Dołączył: Sep 2015
    Reputacja: 0
    Status: Offline
    Post: #10
    RE: uroda
    Jeśli szukasz spokojnego wytchnienia od codzienności, aby się zrelaksować i poprawić swój wygląd fizyczny, polecam sprawdzić zabiegi spa. Dla każdej kobiety ważne jest, aby poświęcić trochę czasu dla siebie.

    Moje poprzednie tematy:
    30-04-2023 22:24
    Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
    Odpowiedz 


    Skocz do:


    Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

    Reklama:


    auto promocje, wyprzedaże

    wyprzedaże, promocje - meble


    Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS