Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport mebli za granicę niemiecką.
Autor Wiadomość
Mela12
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Transport mebli za granicę niemiecką.
Witam serdecznie forumowiczów, mam nadzieję, że uda Wam się mi pomóc i że będę mogła ruszyć z kopyta w nową przyszłość. Otóż bardzo chcę wyjechać do Niemiec, nie tylko do pracy, ale w ogóle, na resztę życia. Planuję wrócić do Polski wyłącznie na starość. Wszystko mam załatwione, poza transportem mebli do Niemiec właśnie. Chciałabym, żebyście wskazali mi interesujące firmy, a może i procedury, jakie trzeba spełnić..

Moje poprzednie tematy:
10-06-2019 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raku95
Senior Member
****

Liczba postów: 408
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Transport mebli za granicę niemiecką.
Procedur to jak mi się wydaje, specjalnych nie ma, ale musisz odpowiednio zapakować meble, opróżnić je, tak by podczas przejazdu czy przenoszenia nic się nie działo z nimi. Na stronach brokerów na pewno znajdziesz ogólny kalkulator, który pomoże Ci poznać koszty takiego przedsięwzięcia, a i potem będziesz mogła zamówić odpowiednio duży transport. Tylko nie oszukuj na wadze, bo jak to wyjdzie, to niezłą karę możesz zapłacić.

Moje poprzednie tematy:
15-06-2019 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
shizune
Senior Member
****

Liczba postów: 512
Dołączył: Aug 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Transport mebli za granicę niemiecką.
Jeżeli chodzi o przesyłki transportowe dotyczące przeprowadzek, to musisz wiedzieć że są przesyłki paletowe, przesyłki wagowe, i przesyłki gabarytowe. Nazwa danego przesyłu powinna ci mówić, jak jest liczony koszt transportu, A więc czy od palety, czy od wagi paczek, czy od ich pojemności i objętości.To czego ci nie powiedziałam na pewno znajdziesz w sieci, a może również wśród znajomych. Nie chcę tutaj nic wymyślać jeżeli się na tym nie znam więcej. Mam nadzieję że ten ci chociaż trochę pomogłam .

Moje poprzednie tematy:
19-06-2019 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
patisia78
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,217
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Transport mebli za granicę niemiecką.
Koleżanka wyżej podeszła do tematu profesjonalnie i ważne rzeczy Ci napisała. Myślę, że ewentualnie niejasności może Ci wyłącznie wyjaśnić strona firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , zajmującej się ogólnie transportem międzynarodowym i przesyłkami kurierskimi. W zakładce kontakt dostaniesz dokładne wskazówki, jak co zamówić i jakie będą koszta. Liczę, że połapiesz się co i jak i że łatwo będzie Ci się operować na stronie.

Moje poprzednie tematy:
26-06-2019 23:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #5
RE: Transport mebli za granicę niemiecką.
Nie każda firma realizuje transporty zagraniczne. Ale jeśli szukasz sprawdzonej, to odezwij się do nich https://www.spt.com.pl/ . Mogą zawieźć meble i inne duże rzeczy do Niemiec czy do Belgii. Są doświadczeni i rzetelni. Mogą nawet wnieść meble do środka, jeśli chcesz. Transport realizują szybko, bo nawet w ciągu 72 godzin, także warto się do nich odezwać.

Moje poprzednie tematy:
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2022 20:05 przez karinos83.)
13-09-2022 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  transport niskopodwoziowy dajuber 0 20 26-03-2024 15:52
Ostatni post: dajuber
  transport dajuber 20 726 07-03-2024 15:29
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS