Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekt domu
Autor Wiadomość
Tapikur
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,217
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #1
Projekt domu
Wybór dobrego projektu to najbardziej odpowiedzialna decyzja i jedna z ważniejszych. Chce wybrac przy tym, coś konkretnego, dlatego tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/ widziałam że oprócz projektu mogę skorzystać z promocji na paczke dodatków o sporej wartości. Wy korzystaliście z takich rzeczy ?

Moje poprzednie tematy:
26-04-2019 10:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Manianna
Posting Freak
*****

Liczba postów: 911
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #2
RE: Projekt domu
Moim zdaniem nie ma co kupować gotowego projektu. Obecnie nie ma problemu ze zrobieniem projektu indywidualnego. Tak naprawdę tylko taki projekt będzie idealnie dopasowany do naszych oczekiwań. Bardzo ciekawe projekty domów nowoczesnych wykonuje Studio Bauart. Na ich stronie możecie zobaczyć przykładowe realizacje.

Moje poprzednie tematy:
28-07-2019 14:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Emil434
Senior Member
****

Liczba postów: 581
Dołączył: Dec 2018
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #3
RE: Projekt domu
My akurat zdecydowaliśmy się pójść w kierunku poszukiwań takich rozwiązań, jak projekty domów gotowych. Przyznam, że wiele świetnych propozycji jest dostępnych w biurze projektów Archon. Bardzo pomogli nam w podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej, bo szukaliśmy nowoczesnego, ale i wygodnego domu dla naszej czteroosobowej rodzinki. Nie chcieliśmy budować zbyt dużego domu i wybraliśmy Projekt domu Dom w leszczynowcach 7 w rozmiarze 110m2. Trochę jeszcze lekkich zmian wprowadziliśmy przy adaptacji, bo też zapewniają darmową możliwość ich zmiany. Mam nadzieję, że poszukiwania pójdą pomyślnie i na pewno plusem jest też to że od razu do projektu można dobrać aktualny kosztorys budowy na dany kwartał. Pozdrawiam!

Moje poprzednie tematy:
20-11-2022 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
karinos83
Senior Member
****

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2016
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #4
RE: Projekt domu
Fajne projekty domów parterowych można znaleźć w pracowni Domy w stylu. Zresztą nie tylko takich, bo mają też piętrowe, z użytkowym poddaszem, w różnych technologiach. Sama korzystałam z gotowego projektu i mogę stwierdzić, ze to dobre rozwiązanie. Projekt z dobrych pracowni są estetyczne i funkcjonalne, no i są dużo tańsze niż te robione na zamówienie.

Moje poprzednie tematy:
27-04-2023 20:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,175
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #5
RE: Projekt domu
Jeśli szukasz firmy świadczącej usługi w zakresie technicznej obsługi inwestycji budowlanych, specjalistycznych badań i orzecznictwa w sprawach budowlanych a także technicznego i ekonomicznego doradztwa w budownictwie to polecam szczerze kontakt z https://novatio.net.pl/

Moje poprzednie tematy:
28-04-2023 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kajka22
Senior Member
****

Liczba postów: 550
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #6
RE: Projekt domu
Domywstylu także mają fajne projekty domów jednorodzinnych. Piętrowe, parterowe, z podpiwniczeniem. Do wykonania w różnych technologiach. Wszystkie estetyczne i funkcjonalne. Zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Sama przy budowie korzystałam z gotowego projektu i wyszło to bardzo fajnie.
Moje poprzednie tematy:


01-07-2023 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
dajuber
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,175
Dołączył: Jan 2019
Reputacja: 0
Status: Online
Post: #7
RE: Projekt domu
Specjalistami w bezpiecznej i szybkiej budowie domów szkieletowych jest firma https://elementhouse.pl/

04-07-2023 00:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
jjusti18
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,506
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
Status: Offline
Post: #8
RE: Projekt domu
Naprawdę mam wrażenie, że u mnie to jest dość konkretne, by kupić ceowniki aluminiowe , ale nie mogę się tak w tym odnaleźć. Może warto powiedzieć, że nie znam się na tym i potrzebuję wsparcia? Dla mnie to na pewno będzie pomocne. To jak ogólnie to widzicie?

Moje poprzednie tematy:
01-08-2023 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Budowa domu Tapikur 89 8,810 25-03-2024 12:51
Ostatni post: dajuber
  grzejniki w domu karumas 3 280 18-03-2024 21:30
Ostatni post: dajuber

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:


auto promocje, wyprzedaże

wyprzedaże, promocje - meble


Kontakt | www.5teens.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS